Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

УКРАЇНА

 СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

50 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

19.12.2019 №7/50-1168

г. Соледар

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

               

Розглянувши Програму економічного і соціального розвитку Соледарськоїміської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, розроблену згідно з планами розвитку підприємств, організацій, установ, пропозицій виконавчих органів міської ради, виконуючих обов’язки  старост старостинських округівСоледарської міської об’єднаної територіальної громади та заходами виконавчих органів Соледарської міської ради, що були узгоджені відповідними департаментами Донецької облдержадміністрації, враховуючи рішення виконавчого комітету від 05.12.2019 №246 «Про погодження проєкту Програми економічного і соціального розвитку Соледарськоїміської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», відповідно до Плану роботи Соледарської міської ради на ІІ півріччя 2019 року, затвердженого рішенням міської ради  від 26.06.2019  №7/26-665, керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Соледарськоїміської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (додається).

 

2. Виконавчим органам Соледарської міської ради, промисловим  та комунальним підприємствам, закладам та установам громади забезпечити виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Соледарськоїміської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 

3. Координаційне виконання цього рішення покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій (Рудченко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С..

 

4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти напостійні комісії міської ради з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Боровик), з питань інвестиційної політики, малого і середнього бізнесу (Головач), з питань комунальної власності, землі, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку (Ляшенко), з питань соціального захисту та охорони здоров'я (Горбань), з питань молодіжної політики, освіти, культури  і спорту (Дергачева)  та секретаря міської ради Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                        О.М. Степаненко

 

 

Програма
економічного і соціального розвитку
Соледарської  міської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік

(натисніть для перегляду)

 

   

Яндекс.Метрика