Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


Участь представників Соледарської

міської територіальної громади

в круглому столі «Інфраструктура

та обладнання шкільних їдалень

за стандартами НАССР

 


 

 

   10 червня 2021 року заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко та в. о начальника Управління освіти Соледарської міської ради Наталя Черняєва взяли участь у круглому столі «Інфраструктура та обладнання шкільних їдалень за стандартами НАССР», який відбувся у м. Добропілля.

   Захід було організовано в рамках проєкту SchoolFoodGeneration– «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів у Луганській та Донецькій областях (підконтрольних Уряду України)», що реалізують МБФ «Жовто-Блакитні Крила» та ВГО «Поруч» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

   Під час круглого столу було презентовано нове технологічне обладнання від кампаній-виробників, представлено приготування страв за шкільним меню – сніданків, перших страв, смаження, приготування на пару, фінішинг за участю учасників заходу. Технологічний процес приготування їжі організовували та асистували команда технологів та шеф-кухарів від ГО  «Національна асоціація громадського харчування», технологи консультували щодо підвищення якості страв та заощадження часу, фінансових і енергетичних ресурсів.

   Управлінням освіти Соледарської міської ради було подано заяву на вступ у членство до ГО "Національна асоціація громадського харчування", що дасть певні переваги для шкіл громади, а саме: аудит харчоблоків з резюме щодо відповідності рекомендаціям МОЗ, МОН та стандартів НАССР, юридична підтримка, навчання персоналу.

      

      

   

Яндекс.Метрика