Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Вітання медичних працівників

Соледарської громади

 


 

 

  День медичного працівника традиційно святкується у нашій громадіяк свято людей, присвятивших себе благородній справі збереження життя и здоров’я громадян. Ця  дата давно вийшла за рамки сугубо професійного свята, оскільки на світі немає людини, котрий би не звертався за допомогоюдо працівників охорони здоров’я. В адміністративному залі Соледарської міської лікарні відбувся урочистий захід, присвячений  Дню медичного працівника для медичних працівників та ветеранів охорони здоров’я Соледарської громади.

  Виступивши на святковому заході, заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Соледарської міської ради Світлана Редченко привітала  усіх присутніх  с професійним святом, від імені міського голови Євгена Пластуна, подякувала за допомогу людям в складній  ситуації, побажала успіхів та здоров'я усім присутнім за високий професіоналізм, доброту, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії, що вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!

  Кращім працівникам медичного персоналу, Світлана Миколаївна вручила грамоти та подяки Соледарської міської ради за професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та витримку і вміння дарувати людям радість життя та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.       

  Привітав медичних працівників та ветеранів, начальник відділу охорони здоров’я Віктор Безкровний.

  Колективам охорони здоров'я  першого та другого рівнів, за їх зверненням до міського голови Євгена Пластуна, вирішено питання по придбанню комп’ютерів, які на урочистому заході були вручені головним лікарям.

  На честь працівників охорони здоров’я Соледарської громади, творчий колектив комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості»» подарував музичні вітання, тим самим створив атмосферу справжнього свята.

      

      

      

      

 

   

Яндекс.Метрика