Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


 

КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО

 


 

  Соледарська міська рада повідомляє, що на території громади  37 водоймищ, але жодне не призначене для місць масового відпочинку на водних об'єктах. У зв'язку з цим міська рада  нагадує, що КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО у будь- якому водоймищу громади. Відділом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи спільно з представниками Бахмутського відділу поліції Головного управління   Національної поліції України в Донецькій області та старостами старостинських округів попереджено орендарів водних об'єктів про встановлення табличок « КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО». Представниками міської ради, працівниками СКП «Комунальник» встановлені попереджувальні знаки « КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО» на безгоспних водних об'єктах.

 НЕБЕЗПЕКА НА ВОДІ: ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ

  Якщо ви хочете, щоб ваш відпочинок біля водойм, озер  приносив тільки користь і позитивні емоції, необхідно знати правила поведінки на воді для дітей влітку і обов’язково провести з ними профілактичну бесіду. Слід розповісти їм, до яких наслідків можуть привести нехтування порадами дорослих і власна неуважність.

  У першу чергу дітей слід попередити, що:

 купатися у водоймах закритого типу, де немає облаштованих пляжів і рятувальників, заборонено;

 наближатися близько до води і заходити в неї можна тільки під наглядом дорослих;

 у тих місцях, де поблизу знаходиться вивіска про заборону купання, купатися не варто, так як це може призвести до сумних наслідків;

 запливати за буйки, навіть якщо дорослі знаходяться поблизу, не потрібно;

 слід бути акуратним у воді і не плавати на глибині, понад росту дитини;

 у малознайомих місцях пірнати також строго-настрого забороняється, так як це може призвести до травм.

  Правила поведінки на воді для дітей створені не просто так і про це повинні знати кожна дитина і її батьки. Дотримання цих правил — це запорука здорового і безпечного відпочинку. Безпека на воді для дітей повинна в першу чергу створюватися саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя їхньої дитини.

      

   

Яндекс.Метрика