Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 



Урочистий захід до

Відкриття Олімпійських ігор
 

 


 

  23 липня 2021 року на стадіоні «Соляник»  Соледарської міської комплексної  дитячо-юнацької спортивної школи  Соледарської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Відкриттю Олімпійських ігор у Токіо, на якому були присутні адміністрація міської ради та гості свята: тренери і вихованці спорткомплексу  Державного підприємства «Артемсіль», від імені голови міської ради Євгена Пластуна виступила Світлана Миколаївна Редченко – заступник з гуманітарних питань та соціальної політики.

  Під час заходу згадали види спорту Олімпійських Ігор та  спортсменів – учасників. На честь Відкриття ігор у Токіо, було урочисто піднято Олімпійський прапор. Право підняти прапор  надали кращим вихованцям спорткомплексу  ДП «Артемсіль»: Прончаковій Софії – майстру спорту України з плавання, бронзовій призерці відкритого літнього Кубку України з плавання, неодноразовій переможниці і призерці Всеукраїнських змагань з плавання та Пономарьову Артему – чемпіону України з сучасного п’ятиборства серед юнацтва, неодноразовому переможцю і призеру Всеукраїнських змагань з плавання.

  Тренери та вихованці спортивного комплексу ДП «Артемсіль» презентували вміння в тренуваннях  одного з видів олімпійського спорту - футболу з позитивним настроєм та натхненні духом перемоги і вболівання за своїх.

      

      

      

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика