Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Бахмутське міське відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України в Донецькій області

інформує!

 

 

УВАГА! ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ 

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що 

29 липня 2021 року  з 11.00 до 12.00

 за телефоном (0627) 44 56 60 

 

відбудеться  «Пряма телефонна лінія» в.о. начальника Бахмутського міського відділення Мельникової Ольги Володимирівни з мешканцями м.Бахмут та Бахмутського району з питань статутних напрямків діяльності відділення.

 

Бахмутське міське відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального

страхування в Донецькій області

 

ТДВ «СІНІАТ» - не зупиняючись на досягнутом! 

ТДВ «СІНІАТ» є базовим підприємством Бахмутського міського відділення з організації роботи з охорони праці. Стан охорони праці на підприємстві знаходиться на досить високому рівні. Підприємство вже 907 днів працює без виробничого травматизму і постійно підвищує рівень безпеки, бо впроваджує в життя таку цінність компанії, як «Прагнення до досконалості».

В термін з 20.05.2021-21.05.2021 року компанієй ОВ "ХЕЛМСМАН КВОЛІТІ енд ТЕХНОЛОДЖІ СЕВРІСЕЗ Ко., Лтд" було проведено аудит обладнання заводу із виробництва гіпсокартону і сухих будівельних сумішей, у відповідність до вимог EN ISO 12100 «Безпека машин - Загальні принципи проектування - Оцінка ризиків і зниження ризиків» і внутрішніх Стандартів безпеки машинного обладнання ТДВ «CІНІАТ». За результатами аудиту виявлено 24 невідповідності до вимог Стандарту, складено карти небезпеки за всіма виявленими порушеннями та позначено заходи щодо їх усунення. Фахівцями ТДВ «СІНІАТ» було розроблено план робіт, призначено відповідальних за усунення зауважень і термін їх виконання. Вищезазначені заходи  були першим етапом впровадження Стандарту. 01.07.2021-02.07.2021 року було проведено аудит  обладнання гіпсової шахти підприємства.                 ТДВ «СІНІАТ» не стоїть на місті, підприємство удосконалюється відповідно до вимогам європейських стандартів.

Шановні роботодавці! Використовуйте найкращі практики європейських підприємств. Не зупиняйтеся на досягнутому. Впроваджуйте новітні форми, стандарти, підходи до системи управління охороною праці на Ваших підприємствах. Цінуйте та бережіть здоров'я та життя ваших працівників, бо нічого ціннішого за це немає. Ваше ставлення до вимог законодавства з охорони праці є запорукою безпеки та сумлінного виконання свої обов’язків працівниками. ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ!

Бахмутське міське відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального

страхування в Донецькій області

 

 

Кількісні показники діяльності  Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за період з 01.06.2021 по 30.06.2021 

У червні  2021 року спеціалістами відділення:

прийнято 361 заяв - розрахунків від страхувальників для здійснення фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку або профзахворювання по 1229 листкам непрацездатності на суму 4 786 899,15 грн., у тому числі:

-допомога по тимчасовій непрацездатності – 4 051 203,14 грн., в тому числі ізоляція від COVID-19 – 1 957,78 грн.;

-допомога по вагітності та пологах –  635 696,32 грн.;

-допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання на загальну суму – 83 599,69 грн.;

-допомога на поховання  - 16 400,00 грн.

прийнято 353 повідомлень від страхувальників про виплату коштів застрахованим особам по 1 738  листкам непрацездатності;

проведено  страхових  виплат 1936  потерпілим (членам їх сімей) у разі настання нещасного  випадку  на   виробництві   або  професійного  захворювання   на   загальну  суму 10 405 672,75 грн., у т. ч. 1295 внутрішньо переміщеним   особам  на   суму – 8 641 076,94 грн.:

-щомісячних страхових виплат – 10 108 012,37 грн.;

-щомісячних  страхових  виплат  особам,  які  мають  на це   право   в   разі  втрати годувальника – 278 461,86 грн.;

-одноразових виплат (в разі стійкої втрати професійної працездатності, смерті потерпілого) – 19198,52 грн.;

сформовано 1 особову справу  та призначені страхові виплати.

Станом на 05.07.2021 до ДКСУ подано платіжні доручення на перерахування коштів (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання) страхувальникам м. Бахмуту та Бахмутського району згідно із заявами-розрахунками, поданими ними по 18.05.2021 включно.

     Страхові виплати всі потерпілі на виробництві (члени їх сімей) одержують своєчасно та в повному обсязі

Бахмутське міське відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального

страхування в Донецькій області

 


АНАЛІЗ
стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях
м. Бахмут і Бахмутського району у
2 кварталі 2021 року

  У 2 кварталі 2021 року на підприємствах, в організаціях і установах м.Бахмут і Бахмутського району зареєстровано 50 нещасних випадків та випадки захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, які підлягають розслідуванню як випадки гострого професійного захворювання. Кількість нещасних випадків, що сталися на виробництві - 2 і в них постраждало 2 особи. По обом випадкам розслідування закінчені, випадки визнані страховими, складені акти форми Н-1/П. Нещасні випадки сталися в ТОВ «МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» та ТОВ «ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ». Групові нещасні випадки та випадки профзахворювань у 2 кварталі 2021 році не зареєстровані.

  В 2 кварталі 2021 році зареєстровано 48 випадків захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, які сталися в лікарняних закладах. У 2 кварталі 2020 року таких захворювань було зареєстровано 3.

  За аналогічний період 2020 року зареєстровано 5 нещасних випадків, з яких 4 –страхові, і за якими складено акти за формою Н-1/П, та 1 випадок смерті на виробництві через погіршення стану здоров'я.  Групових нещасних випадків, випадків профзахворювань та нещасних випадків зі смертельними наслідками не зареєстровано.

  Таким чином, у 2 кварталі 2021 року, порівняно з 2 кварталом 2020 року, спостерігається зменшення кількості нещасних випадків на 70%, а кількість захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19 навпаки збільшилася в 16 разів. 

  В межах профілактичної роботи щодо контролю за створенням безпечних і нешкідливих умов праці, зменшенню рівня травматизму на виробництві Бахмутським міським відділенням здійснено 3 планові перевірки підприємств в результаті яких виявлено 34 порушення законодавчих актів про охорону праці, серед них: відсутність навчання та перевірки знань з охорони праці відповідальних осіб та працівників, не проведення періодичних медичних оглядів працівників, не проведення атестації робочих місць, відсутність дозволів та декларації на використання обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки, не забезпеченість працюючих спецодягом та спецвзуттям, відсутність або не відповідність діючим нормативно-правовим актам з охорони праці колективних договорів. За результатами перевірок видані подання керівникам підприємств та отримана інформація про їх усунення.

  Бахмутське міське відділення продовжує працювати над підвищенням рівня заходів, спрямованих на забезпечення  реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, профілактики  виробничого травматизму, створення безпечних умов праці на підприємствах, в установах та організаціях.

 

Шановні роботодавці! Немає нічого дорожчого за людське життя. Бережіть здоров'я та життя ваших працівників. Ваше ставлення до вимог законодавства з охорони праці є запорукою безпеки та сумлінного виконання свої обов’язків працівниками.

ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ!

Бахмутське міське відділення управління

виконавчої дирекції  Фонду соціального

страхування в Донецькій області

 

   

Яндекс.Метрика