Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


«Віват, Бібліотеко!

90 річчя Роздолівської

сільської бібліотеки»

  

  Сьогодні сучасна бібліотека для багатьох з нас стала не лише книгозбірнею, а й місцем, де можна цікаво провести дозвілля, отримати цінні знання, емоції та поспілкуватися у колі людей зі спільними інтересами. Саме таким закладом культури у нашій громаді є Роздолівська сільська бібліотека. ЇЇ двері постійно відчинені для відвідувачів. Яскраво оформлені тематичні полиці запрошують всі бажаючих прийняти участь у різноманітних бібліотечних виставках книжок, аматорських виробів її відвідувачів, дитячих малюнків, експозиції з квітів та вишивок. Кожен, хто переступає поріг книгозбірні, поринає у чарівний світ книг.

  30.09.2021 Роздолівська сільська бібліотека святкувала 90-у річницю заснування.З цією важливою подією у житті закладу завідувача бібліотеки Ірину Погорєлову привітали Соледарський міській голова Євген Пластун, заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко, староста Роздолівського старостинського округу Євген Прихідний, начальник відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Олександр Кучер та директор комунального закладу  «Соледарська міська бібліотека» Вікторія Грунська, також бібліотекарі громади.

  Змінювалися приміщення, в яких знаходилася книгозбірня, її функціональне призначення. Але ми повертаємося до того, з чого почалося історія бібліотеки, адже нині вона є осередком культури, бо серед іншого тут проводиться чимало виставок, що дозволяє творчим роздолівчанам показати свої поробки іншим. Той, хто долучається до культури, стає  кращим, добрішим, більш духовно  розвиненим, а нині цього багатьом не вистачає.  Як би не змінювалася доля бібліотеки, її головним надбанням є її колектив. Вся історія цього закладу  свідчить про те, що тут завжди працювали талановиті, творчі, патріотичні люди.   

  Найбільше на посаді завідувача Роздолівської сільської бібліотеки З 1992 року і по сьогоднішній день пропрацювала Погорєлова Ірина Федорівна. Тут можна не лише почитати книги, скористатися Інтернетом, а й поспілкуватися з друзями, взяти участь у культурних заходах для дітей та дорослих.У 2020 році на базі бібліотеки створено центр місцевоі активності та дозвілля «Моє село- наш спільний дім».

  Захід проведоно  з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

    

     

   

   

Яндекс.Метрика