Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості  у проекті  "Генеральний план міста Соледар Донецької області"

 Проект "генеральний план міста Соледар Донецької області" розроблений на підставі рішення Соледарської міської ради  від 26.01.2012 № 6/18-243.

Замовник Генерального плану -  Соледарська міська рада.

Розробник  - комунальне підприємство "Управління генерального плану м.Донецька".

Мета розробки проекту генерального плану: визначення принципових напрямків  та параметрів розвитку  планувальної структури та забудови територій міста, важливих інженерних проблем із врахуванням вимог охорони навколишнього природного середовища. Це  комплексний документ для здійснення стратегічної та оперативної діяльності міської ради у напрямку соціально-економічного розвитку, організації вулично-дорожнього руху, інженерного обладнання і благоустрою, охорони природи, а також визначення черговості освоєння територій. Проект розроблений з урахуванням державних вимог та інтересів  територіальної громади і містить принципові рішення щодо функціонального призначення  території міста.

Генеральний план міста Соледар Донецькой області розроблено згідно вимог ДБН Б.1.1-15:2012 Державні будівельні  норми України Склад та зміст генерального плана населеного пункту, на підставі Закона України "Про регулювання містобудівної  діяльності".

Згідно з положеннямдіючимна момент розробки нормативно правових актів, термін діїгенерального плана населеного пункта не обмежується. Основніпоказникигенерального плана розрахованіна період до 2030 року.

Ознайомлення з проектом "Генеральний план міста Соледар Донецької області  можливе в будівлі Соледарської міської ради за адресою: м.Соледар вул.Леніна,3-А. Термін ознайомлення 1 місяць.

Презентація проекту "Генеральний план міста Соледар Донецької області" відбудеться 31 жовтня 2014 року в приміщенні Міського центру культури та народної творчості по вул.Леніна,3-А.

Відповідальний  за організацію розгляду пропозицій громадськості - начальник відділу архітектури та містобудування Соледарської міської ради Соколенко І.М.

Повідомлення про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті "Генеральний план міста Соледар Донецької області" є підставою для подання пропозицій громадськості.

Строк завершення розгляду пропозицій 31.10.2014 року.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території м. Соледара;

2) юридичні особи, об"єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста Соледар;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м.Соледара та суміжних з ним територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста Соледар;

5)  народні депутати України, депутати Донецької обласної, Артемівської та Соледарської міських рад.

Пропозиції,  подані особами не вказаними у зазначеному переліку або подані після 31.10.2014 року,  залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються  громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім"я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити  обґрунтування   з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм  державних стандартів та правил.

Пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником та замовником містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику  надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Пропозиції можливо надсилати за адресою: 84545 Донецька область, м.Соледар,  вул. Леніна,3-А.

 

Генеральний план міста Соледар.

 

 
 
   

Яндекс.Метрика