Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на СЕРПЕНЬ 2021 року

 

 1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади у 1 півріччі 2021 року.
 2. Про затвердження Плану заходів щодо організації роботи по формуванню проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік.
 3. Про погодження звіту про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області у 1 півріччі 2021 року.
 4. Про стан підготовки закладів освіти до навчального 2021/2022 року.
 5. Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах освіти Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.
 6. Про стан виконання плану роботи виконавчого комітету Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області за 2 квартал 2021 року.
 7. Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах охорони здоров’я Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.
 8. Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах культури Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області
 9. Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.
 10. Про продовження дії скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) для споживачів м. Соледар, її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія», які затверджені рішенням виконавчого комітету від 15.01.2021 №1, на 2021-2022 роки опалювального сезону. 

11. Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал» на території м. Соледар.

12. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». 

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.11.2019 №233 «Про затвердження складу комісії для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачами та Положення про неї».

14. Про перенесення терміну розгляду питання.

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2021 №86  «Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій».

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.01.2021 №15 «Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій».

17. Питання служби у справах дітей.

18. Питання служби у справах дітей.

19. Питання служби у справах дітей.

20. Питання служби у справах дітей.

       21. Питання служби у справах дітей.

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

__.08.2021   №  ____

м. Соледар

 

Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області

 

         Заслухавши інформацію в. о начальника Управління освіти Соледарської міської ради Черняєвої Н. П. про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах спорту,  на виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.06.2021 №114, відповідно до  Закону України  «Про охорону праці», керуючись статтями 30,32,52 Закону України від «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію в. о. начальника Управління освіти Соледарської міської ради Черняєвої Н. П. про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району взяти до відома.

 

2.                Визнати належний рівень роботи по виконанню вимог з охорони праці в комунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району.

 

3.     Управлінню освіти Соледарської міської ради (Черняєва):

               1) здійснювати систематичний контроль за станом роботи з охорони праці вкомунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району;

              2) висвітлювати у засобах масової інформації, на офіційному сайті Управління освіти Соледарської міської ради зміни у законодавстві з питань охорони праці, інформацію щодо стану виробничого травматизму, професійних захворювань та стану їх профілактики в комунальних закладах спорту Соледарської міської ради Бахмутського району.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління освіти Соледарської міської ради (Черняєва).

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                           Є. Ю Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

_.08.2021   №  ____

м. Соледар

 

Про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах освіти Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області

 

         Заслухавши інформацію в. о начальника Управління освіти Соледарської міської ради Черняєвої Н. П. про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах освіти , на виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року, 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.06.2021 №114, відповідно до  Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Законом України «Про охорону праці», керуючись статтями30, 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію в. о начальника Управління освіти Соледарської міської ради Черняєвої Н. П. про виконання вимог з охорони праці в комунальних закладах освіти Соледарської міської ради взяти до відома.

 

2.                Визнати належний рівень роботи по виконанню вимог з охорони праці в комунальних закладах освіти Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

 

3.     Управлінню освіти Соледарської міської ради (Черняєва):

               1) здійснювати систематичний контроль за станом роботи з охорони праці вкомунальних закладах освіти Соледарської міської ради;

              2) висвітлювати у засобах масової інформації, на офіційному сайті Управління освіти Соледарської міської ради зміни у законодавстві з питань охорони праці, інформацію щодо стану виробничого травматизму, професійних захворювань та стану їх профілактики в комунальних закладах освіти Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління освіти Соледарської міської ради (Черняєва).

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                           Є. Ю Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

__.08.2021   № ___

м. Соледар

 

Про стан підготовки закладів

освіти до навчального

2021/2022 року

 

         Заслухавши інформацію в. о начальника Управління освіти Соледарської міської ради Черняєвої Н. П. ради про стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року, згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської  міської ради на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.06.2021 №114,відповідно до Законів  України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,керуючись статтями 32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Стан підготовки закладів освіти до навчального 2021/2022 року визнати задовільним.

 

2.     Управлінню освіти Соледарської міської ради (Черняєва):

              1) організувати проведення навчально-виховного процесу  в закладах освіти   відповідно до санітарних норм і правил, завершити   поточні ремонтні роботи в закладах освіти,   здійснити роботу по виконанню заходів щодо енергозбереження та використання енерго-, газо-, теплопостачання у межах  лімітів
                                                                                          у термін до 01.09.2021 року

    2) провести моніторинг стану готовності навчальних закладів громади до початку 2021/2022 навчального року;
                                                                                         у термін  до 20.08.2021 року
              3) скласти акти прийому готовності закладів загальної середньої та позашкільної освіти до нового навчального року;
                                                                                          у термін до 25.08.2021 року
              4) підвести підсумки огляду з підготовки закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року на нараді з питань освіти 26.08.2020 року.

 

         3. Заслухати інформацію про хід виконання даного рішення на засіданні виконавчого комітету міської ради у жовтні 2021 року.


          4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління освіти Соледарської міської ради (Черняєва), фінансове управління (Глущенко).

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                          Є. Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

_______2021 №_____

м. Соледар

 

Про затвердження Положення про  комісію з придбання  у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

 

           З метою сприяння забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб в безпритульних дітей», розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про обласний бюджет на 2021 рік, Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020-2021 роки,  Порядку надання та використання у 2021 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад для придбання на вторинному ринку впорядкованого  для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, затвердженим розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації,  керуючись статтями  34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1.       Затвердити Положення про комісію з придбання у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання  житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа згідно з додатком.

 

2.       Вважати такими, що втратило чинність рішення виконавчого    комітету   Соледарської   міської   ради від 05.08.2020  року №  142 «Про затвердження складу комісії з придбання  у 2020 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа таПоложення про комісію».

 

3.       Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника  служби у справах дітей Моісєєнко К.О.

 

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                              Є.Ю.Пластун

 

 

                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                  Рішення  виконавчого комітету міської ради                                                

                                                                                 

                                                                                  від _____2021 № ____

 

                                                                                  Додаток

                                                                                        

Положення

про комісію з придбання  у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання  житла для дітей-сиріт,

дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

 

І. Загальні положення

 

1.Комісія з придбання у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання  житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (далі - Комісія) - це посадові та інші особи виконавчого комітету Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької  області, призначені відповідальними за організацію та проведення процедури закупівлі житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку громадян і потребують поліпшення житлових умов.

 

2. Метою створення Комісії є організація та проведення процедури закупівлі на конкурсній основі житла на засадах колегіальності та неупередженості.

Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Житловим кодексом Української РСР, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

ІІ. Порядок створення та організація діяльності Комісії  

 

1.   Склад Комісії та положення про неї затверджуються рішенням виконавчого комітету міської ради.

 

2.       Членство в Комісії не має створювати протиріччя між інтересами замовника та учасника чи між інтересами учасників процедури закупівлі, наявність якого може вплинути на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі.

3.   Керівництво роботою Комісії здійснює її голова.

Голова Комісії організовує роботу Комісії і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комісію функцій.

У разі відсутності голови Комісії, його обов'язки виконує заступник голови Комісії.

За рішенням Комісії можуть залучатись службові (посадові) та інші особи для надання консультацій з технічних питань та процедурних моментів.

 

4.  Формою роботи Комісії є засідання, які скликаються головою Комісії по мірі необхідності.

 

5.   Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Комісії, приймаються простою більшістю голосів шляхом відкритого голосування у присутності не менше половини від загального складу Комісії.

За умови рівного розподілу голосів голос голови Комісії є вирішальним.

 

6.   Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами Комісії, присутніми на засіданні Комісії.

 

7.   Розгляд та визначення найвигіднішої пропозиції від продавців житла вторинного ринку за результатами отриманих заяв, здійснюється не пізніше, ніж через 20 днів після розміщення оголошення про придбання житла в засобах масової інформації.

 

ІІІ. Головні завдання та функції Комісії

 

1.       Комісія відповідає за організацію та проведення процедур закупівель  на вторинному ринку житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов та організацію  надання впорядкованого житла дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа.

 

2.   У процесі роботи Комісія забезпечує реалізацію таких функцій:

-                     готує та подає оголошення в засоби масової інформації (газету «Вперед» та розміщує на сайті міської ради) про придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до вимог чинного законодавства;

-                     вивчає пропозиції і визначає вартість придбання 1 кв. м. житла загальної площі, яка повинна бути найнижчою серед запропонованої учасниками торгів з закупівлі житла у відповідності до потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

-                     організація приймання, зберігання, розкриття пропозицій, визначення найвигіднішої пропозиції продавців житла;

-                     розгляд пропозицій (звернень) виконавчого комітету міської ради та її структурних підрозділів, громадських організацій щодо забезпечення житлом зазначеної категорії осіб;

-           організація надання впорядкованого житла дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа;

-                     здійснення інших дій, передбачених Законами України.

 

IV. Права комісії

Комісія має право:

1) одержувати в установленому порядку від підприємств, установ, організацій розташованих на території територіальної громади та її структурних підрозділів, громадських організацій необхідну інформацію з питань, що належать до завдань Комісії;

2)      залучати в установленому порядку до участі в своїй роботі представників виконавчого комітету міської ради та структурних підрозділів обласної адміністрацій;

3)      вносити в установленому порядку пропозиції до виконавчого комітету міської ради та структурних підрозділів обласної адміністрацій, до компетенції яких належать вирішення питань, що розглядаються Комісією;

4)      організовувати проведення нарад, засідань та інших заходів з приводу вирішення питань, пов’язаних із придбанням житла;

5)     розробляти та виносити проєкти рішень на розгляд засідань виконавчого комітету та міської ради з питань, що належать до компетенції комісії.

 

V.      Порядок проведення конкурсу та оформлення придбання житла

 

1.      Предметом конкурсу є придбання на вторинному ринку на території Соледарської міської  територіальної громади впорядкованого для постійного проживання житла (квартир) для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, яке переходить у власність Соледарської міської  територіальної громади, для його подальшого надання громадянам вищезазначеної категорії у встановленому житловим законодавством  України  порядку.

2.      Придбання впорядкованого для постійного проживання житла (квартир) для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на вторинному ринку здійснюється на умовах проведення конкурсу.

3.      Придбання житла здійснюється за кошти субвенції з обласного бюджету та кошти бюджету Соледарської міської  територіальної громади  на умовах співфінансування у розмірі 50 відсотків вартості житла.

4.      Умовою закупівлі житла за рахунок субвенції з обласного  бюджету та коштів бюджету Соледарської міської територіальної громади є додержання наступних вимог:

-           придбання благоустроєного (впорядкованого) житла для надання дитині-сироті, дитині, позбавленої батьківського піклування, та особі з їх числа виходячи з норми 13,65 кв.м. жилої на одну особу, але не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті;

-           дотримання вартості придбаного одного квадратного метра загальної площі (з урахуваннямПДВ) житла в межах опосередкованої вартості спорудження житла, яка визначається Міністерством  розвитку громад на території України на 2021 рік, при  цьому вартість житла не повинна перевищувати вартість, визначену за результатами незалежної оцінки відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», та у разі наявності позитивного висновку рецензента;

-           визначення за результатами закупівлі придбання одного кв. метра загальної площі житла найнижчою серед запропонованої  учасниками конкурсу;

-           при визначенні загальної вартості житла, яке планується придбати, враховуються витрати, пов'язані з оформленням  права комунальної власності на нього, сплатою встановлених законодавством обов'язкових платежів;

-           розподіл та надання житла дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа здійснюється відповідно до житлового  законодавства України.

5.     Вимоги до технічних та якісних характеристик житла:

-           квартира повинна відповідати встановленим санітарно – технічним вимогам, визначеним ст. 50 Житлового кодексу Української РСР ;

-           відсутність самовільних переобладнань у квартирі;

-           будинок, в якому знаходиться квартира і виставляється на торги не визначено аварійним або таким, що підлягає зносу;

-           квартира облаштована господарсько–питним водопроводом холодної води, побутовою каналізацією, системою опалення, електричною мережею;

-           наявність розвиненої інфраструктури поблизу розташування житла (міський транспорт, заклади освіти, магазини).

6.     Для участі у конкурсі  подаються:

Заява  про участь в конкурсі  із зазначенням:

прізвища та ініціали фізичної особи – власника житла або уповноваженої особи, її місце проживання, номера телефону;

заява про згоду на обробку персонал них даних;

пропозиція щодо квартири у довільній формі (перелік із визначенням характеристики квартири, ціни, адреси);

копія паспорта фізичної особи та карти платника податків фізичної особи - власника житла (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

копії правовстановлюючих документів, на підставі яких проводилась державна реєстрація права власності на нерухоме майно,  та копія технічного паспорта;

документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи власника житла щодо підпису документів конкурсної пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені;

оригінал довідки з Державного банку (реквізити, якого зазначені у відомостях про учасника конкурсу) про стан відкритих розрахункових рахунків;

довідки балансоутримувача будинку та /або експлуатуючої організації про відсутність заборгованості за житлово–комунальні послуги та членських внесків об'єднання співвласників  багатоквартирних будинків або заява власника житла про зобов'язання погасити  заборгованість у разі перемоги пропозиції;

довідка балансоутримувача/експлуатуючої організації  про відсутність на час подання конкурсних пропозицій осіб, які зареєстровані в квартирі, що подається на конкурс або заява власника про обов'язок зняти з реєстрації всіх членів родини у разі перемоги пропозиції на день укладення договору купівлі - продажу;

фотоматеріали квартири;

звіт про  оцінку майна відповідно до Закону України « Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльності в Україні»;

рецензія на звіт про оцінку вартості житла відповідно до Закону  України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльності в Україні»;

За рішенням Комісії для участі в конкурсі можуть подаватися також інші документи.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій визначається комісією при опублікуванні оголошення в засобах масової інформації та на офіційному вебсайті Соледарської міської ради.  Пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються особам, що їх  подали. 

Кожен учасник конкурсу надає пропозиції та документи, які підтверджують відповідність пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета конкурсу готується учасниками в одному примірнику і подається у письмовій формі та засвідчується власним підписом у запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція».

7.    Комісія відміняє торги у разі:

-                     відсутності подальшої потреби в закупівлі відповідних об’єктів нерухомого майна (житла);

-                     відхилення всіх конкурсних пропозицій.

 

8.    Конкурс вважається таким, що не відбувся у разі :

-                     якщо ціна найбільш економічно вигідної цінової пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;

-                     якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили;

-                     неподання жодної пропозиції для участі у конкурсі.

 

9.           У разі подання лише однієї конкурсної пропозиції, вона може бути визначена переможцем, якщо відповідає всім вимогам конкурсної документації.

 

10.Комісія  визначає переможця шляхом відкритого голосування та оформлює рішення протоколом, який підписується всіма членами комісії. Результати проведення конкурсу  повідомляються всім учасникам конкурсу, що брали участь у конкурсі, шляхом надсилання рекомендованого листа.

 

11.Підписаний протокол є підставою для укладання Соледарською міською радою договору купівлі – продажу відповідно до Цивільного кодексу України.

 

12.      Бюджетні кошти з рахунку головного розпорядника коштів, визначеного міською радою перераховуються Продавцю житла на підставі та на умовах укладеного договору купівлі-продажу.

 

13.      Оплата послуг по оформленню договору купівлі – продажу покладається на продавця житла (переможця конкурсу).

 

Під час визначення вартості житла враховуються витрати, пов'язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів.

 

14.      Житло приймається у комунальну власність Соледарської міської ради у порядку, встановленому законодавством, для подальшого надання дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа.

 

 

Начальник служби у справах дітей                                      К.О.Моісєєнко

 

Керуючий справами виконавчого                                                  

Комітету              Г.С.Галактіонова

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_______2021 №_____

м. Соледар

 

Про затвердження складу  комісії з придбання  у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

 

           З метою сприяння забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб в безпритульних дітей», розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про обласний бюджет на 2021 рік, Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020-2021 роки,  Порядку надання та використання у 2021 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад для придбання на вторинному ринку впорядкованого  для постійного проживання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, затвердженим розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації,  керуючись статтями  34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити склад комісії з придбання у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання  житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа згідно з додатком.

 

 1. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника служби у справах дітей  Моісєєнко К.О.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                              Є.Ю.Пластун

 

 

                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                  Рішення  виконавчого комітету  міської ради                                                

                                                                                  

                                                                                  від _____2021  № _____

                                                                                 

                                                                                  Додаток

 

Склад

комісії з придбання у 2021 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання  житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

 

Редченко Світлана Миколаївна               - заступник міського голови з   гуманітарних питань та соціальної політики, голова комісії;

 

Чуйко Оксана Георгіївна                         -  начальник відділу з управління комунальною власністю, заступник голови комісії;

 

Моісєєнко Катерина Олексіївна              - начальник служби у справах дітей,     секретар комісії;

 

Члени комісії:

 

Глущенко Тетяна Іванівна                        - в.о. начальника фінансового управління Соледарської міської ради;

 

Гончаров Сергій Володимирович            - начальник Управління житлово – комунального господарства;

 

Жердій Людмила Юріївна                        -  начальник відділу

                                                                       бухгалтерського обліку та        

                                                                    звітності;

 

Лебедь Ірина Вікторівна                           - головний спеціаліст служби у справах дітей;

 

Нікітіна Марина Сергіївна                       - начальник відділу з питань правового                                                           забезпечення діяльності виконавчих

                                                                  органів юридичного управління;

 

Степанова Ганна Василівна                       - начальник Управління з питань

                                                                         соціального захисту населення;

 

Якушко Наталія Дмитрівна                     - заступник міського голови з питань                                                                  діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

Начальник служби у справах дітей                                      К.О.Моісєєнко

 

Керуючий справами виконавчого

 

Комітету                                                                               Г.С.Галактіонова

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

______2021 № ____

м. Соледар

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 07.11.2019 №233 «Про затвердження складу комісії для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та Положення про неї»

 

          

           У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися у виконавчих органах міської ради, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Внести зміни до додатку 1 рішення виконавчого комітету від 07.11.2019 №233 «Про затвердження складу комісії для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та Положення про неї», а саме:

 

 1. Вивести із складу комісії:

 

Іванушкіну    Марину     Сергіївну,   заступника   міського   голови з питань

економічного розвитку та інвестицій, голова комісії;

           Худобець Олену Валеріївну, начальника відділу земельних ресурсів;

           Максименко Софію Миколаївну, головного спеціаліста відділу земельних ресурсів;

  Голопьорову    Наталю     Василівну,    в. о.  начальника    відділу     доходів

фінансового управління;

 

 1. Ввести до складу комісії:

 

Якушко Наталію Дмитріївну, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Бойченко Людмилу Володимирівну, начальника відділу земельних ресурсів;

Сімейко Дар’ю Ігорівну, в. о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій;

Глущенко Тетяну Іванівну, в. о. начальника фінансового управління.

 

          2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Якушко Н.Д.

 

 

Міський голова                                                                                            Є. Ю. Пластун

 

                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                              

                                                                           Рішення виконавчого комітету                                                                                           Соледарської міської ради

                                                                                    __________  № _____________                                                                                                                

                                                                           Додаток 1

 

СКЛАД

комісії для визначення та відшкодування збитків власникам

землі та землекористувачам

 

Якушко Наталія Дмитріївна 

 

 • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Соледарської міської ради -  голова комісії;

Бойченко Людмила Володимирівна

 

 • начальник відділу земельних ресурсів       Соледарської міської  ради – заступник голови комісії;

Сімейко Дар’я Ігорівна

 

 • в. о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Соледарської міської ради –  секретар комісії.

Члени комісії:

Соколенко Ірина Миколаївна

 

 • начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництваСоледарської міської ради

Гульбасова Олена Олександрівна

 

 • начальник відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Соледарської міської ради

Нікітіна Марина Сергіївні

 

 • начальник юридичного відділу Соледарської міської ради

Хоружевська Леся Миколаївна

 

 • провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Соледарської міської ради

Корецька Ольга Валеріївна

 

 • спеціаліст 1 категорії з питань екології та природних ресурсів відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Соледарської міської ради

Глущенко Тетяна Іванівна

 

 • в.о. начальника відділу фінансового управління Соледарської міської ради

Підченко Максим Віталійович

 

 • начальник міськрайонного управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій   області (за узгодженням);

Клюєв Сергій Анатолійович

 

 • заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бахмутського управління (за узгодженням)

Мироненко Віталій Олександрович

 

 • головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бахмутського управління

Старости та виконуючі обов’язки старости  на території яких розташовані земельні ділянки, землекористувачі та землевласники

 

 • за згодою

 

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                  Л. В. Бойченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                     Г. С. Галактіонова

 

                                                                                                                           

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                              

                                                                                               Рішення виконавчого комітету                                                                                                                           Соледарської міської ради

 

                                                                                                           ____________  №   _________

 

                                                                                           Додаток 2

 

   

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію для визначення та відшкодування збитків

власникам землі та землекористувачам

 

І. Загальні положення

 

1. Дане Положення про комісію для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Соледарської міської територіальної громади (далі – Положення) регулює організаційно-процедурні питання роботи Комісії щодо визначення  розмірів збитків, заподіянихСоледарській міській раді, внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням земельного законодавства. 

2. Комісія для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам (далі - Комісія) у своїй діяльності керується Конституцією України, Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Податковим кодексом України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про охорону земель», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1098 «Про визначення розміру збитків, завданих унаслідок не проведення робіт з рекультивації порушених земель»,  іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Діяльність Комісії здійснюється відповідно до чинного законодавства на принципах законності, гласності, врахування прав та законних інтересів юридичних і фізичних осіб. Повноваження усіх запрошених на засідання комісії осіб повинні бути належним чином оформлені та підтверджені (довіреність, паспорт та інше).

ІІ. Завдання Комісії

 

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань вирішує питання:

1) щодо визначення розміру збитків, заподіяних територіальній громаді вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок;

2) щодо визначення розміру збитків, заподіяних внаслідок встановлення обмежень при використанні земель;

3)щодо визначення розміру збитків, заподіяних внаслідок погіршення якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан;

4) щодо визначення розміру збитків у зв’язку з неодержанням доходів при тимчасовому невикористанні земельних ділянок (у тому числі внаслідок не оформлення договору оренди земельної ділянки взагалі чи шляхом не вчинення відповідних дій у встановлений строк).

 

ІІІ. Порядок розгляду питань щодо визначення розміру збитків

 

5. Питання щодо визначення розміру збитків розглядаються Комісією на її засіданні. При розгляді питання щодо визначення розміру збитків у роботі Комісії бере участь зацікавлена особа (особи), яка повинна бути завчасно повідомлена секретарем Комісії  про час, місце і дату проведення засідання комісії – за 5 днів до дня розгляду питання.

                   У разі відсутності зацікавленої особи при першому вирішенні питання і відсутності офіційної згоди на проведення засідання щодо визначення розміру збитків без її участі – засідання Комісії переноситься.

6. У випадку повторної відсутності зацікавленої особи (осіб), належним чином повідомленої про час і місце проведення засідання, Комісія має право проводити засідання без участі зацікавленої особи.

 

ІV. Права Комісії

 

7. Комісія має право:

1) при визначенні розміру збитків заслуховувати зацікавлену особу (осіб), яка бере участь у роботі Комісії;

2) залучати до своєї роботи працівників виконавчих органів Соледарської міської ради, органів державної влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками). У разі, коли збитки заподіяні погіршенням якості земель або приведенням  їх у непридатний для використання за цільовим призначенням стан, до роботи Комісії залучаються також представники природоохоронних органів;

3) одержувати в установленому законодавством порядку від виконавчих органів Соледарської міської ради, підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності і господарювання, документи, матеріали та іншу інформацію, необхідні для роботи Комісії.

4) у разі необхідності Комісія має право виїжджати на місце знаходження земельної ділянки для проведення роботи щодо визначення розміру збитків.

 

V. Права і обов’язки зацікавленої особи (осіб) на засіданні Комісії

 

           8. Зацікавлена особа (особи), яка бере участь у роботі Комісії, має право ознайомитися з матеріалами Комісії щодо свого питання, робити з них виписки, подавати документи, порушувати клопотання, давати усні і письмові пояснення, заперечувати проти клопотань та пояснень членів комісії, одержувати копію акту Комісії, і, в разі незгоди з цим актом, звертатися до суду в установленому законом порядку щодо захисту своїх прав і законних інтересів.

 

VI. Організація роботи Комісії

 

  9. Формою роботи Комісії є засідання. Комісія проводить засідання у разі потреби, але не рідше одного разу у квартал. Час, місце і дата проведення засідання Комісії визначає її голова  (в разі відсутності голови – заступник). Голова комісії скликає та веде засідання Комісії, дає доручення членам комісії, представляє комісію у відносинах з іншими органами, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, громадянами.

  10. Організаційне та  документальне забезпечення роботи Комісії виконує секретар, який погоджує з головою Комісії дату проведення засідання і за 2 робочих днів до засідання Комісії  сповіщає про це членів Комісії, веде протокол засідання комісії та несе персональну відповідальність за його збереження.

11. Під час засідання секретарем комісії ведеться протокол, який підписується головою та секретарем Комісії. Протоколи комісії зберігаються у відділі земельних ресурсів Соледарської міської ради протягом трьох років з дати їх оформлення.

  12. Правомочним вважається засідання Комісії, на якому присутні не менше половини від загального складу Комісії.

            13. Рішення приймається більшістю голосів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії вважається вирішальним.

  14. Підготовку та подання матеріалів на засідання Комісії здійснює відділ земельних ресурсів Соледарської міської ради.

  15. На засідання Комісії подаються наступні матеріали:

1) копія рішення міської ради про надання в оренду або продовження права оренди земельної ділянки, будь яке інше рішення Соледарської міської ради стосовно особи, щодо якої розглядається питання відшкодування збитків ( при  наявності);

2) акт обстеження земельної ділянки в натурі (на місцевості), який складається у довільній формі посадовими особами відділу земельних ресурсів Соледарської міської ради;

3) документ, що підтверджує право власності на нерухоме майно або довідка БТІ, або інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об’єкта нерухомого майна (при наявності нерухомого майна на земельній ділянці);

4) нормативна грошова оцінка або вартість 1 кв. м. земельної ділянки за відповідні періоди фактичного використання земельної ділянки;

5) попередній розрахунок суми збитків наданий відділом земельних ресурсів Соледарської міської ради;

6) документ, що підтверджує право на земельну ділянку або інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (в разі наявності);

7) відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань щодо власника землі або землекористувача та особи, яка нанесла збитки;

8) інформація відповідного податкового органу про плату за землю;

9) копії матеріалів листування Соледарської міської ради з юридичними та фізичними особами, якими нанесені збитки (при наявності);

10) копії письмового повідомлення юридичних та фізичних осіб, якими нанесені збитки, про час та дату засідання Комісії з документальним підтвердженням його відправлення;

11) інші документи, що підтверджують використання або невикористання земельної ділянки суб’єктами з порушенням вимог земельного законодавства.

  16. За результатами розгляду матеріалів Комісією складається Акт (додаток 1) про визначення збитків по кожному суб'єкту окремо. Акт Комісії повинен містити:

1) найменування та склад Комісії, яка склала акт;

2)дату розгляду матеріалів;

3) відомості про суб'єкта, відносно якого надійшли матеріали на розгляд Комісії;

4) площу земельної ділянки;

5) адресу земельної ділянки;

6) категорію земель за основним цільовим призначенням/цільове призначення земельної   ділянки/вид використання земельної ділянки;

7) відомості про фактичне використання земельної ділянки

8) викладення обставин, встановлених при розгляді матеріалів;

9) розрахунок розміру збитків, заподіяних власнику землі чи землекористувачу.

           Акти у двох екземплярів підписуються її головою, заступником голови, секретарем, всіма членами Комісії, які присутні на засіданні, та особою (її представником), яка має відшкодувати збитки. У разі відмови від підпису, про це робиться посилання у самому акті.

                    Один примірник підписаного акту направляється до виконавчого комітету Соледарської міської ради, для його затвердження, другий додається до протоколу Комісії. 

  17. Акти про визначення збитків затверджуються рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради, проект якого готує відділ  земельних ресурсів Соледарської міської ради.

 

VII. Порядок нарахування збитків

 

 18. Відшкодуванню підлягають збитки власників землі і  землекористувачів, у тому числі орендарів, включаючи і неодержані доходи.

 Неодержаний доход – це доход, який міг би одержати власник землі у формі орендної плати або земельного податку, із земельної ділянки, і який він (власник землі) не одержав внаслідок невчасної, неповної, або несплати за її користування (в тому числі за самовільне або тимчасове зайняття, обмеження прав, погіршення якості землі або приведення її у непридатність для використання за цільовим  призначенням у результаті негативного впливу, спричиненого діяльністю підприємств, установ, організацій та громадян тощо).

           19. Визначення розміру збитків Комісією проводиться на підставі попереднього розрахунку збитків, наданого відділом земельних ресурсів Соледарської міської ради.

  20. У разі використання земельної ділянки без документів, що підтверджують право користування, збитки визначаються за фактичний період користування земельною ділянкою, але не більше строку  давності та застосування податкових зобов’язань, визначених Податковим кодексом України.   

21. У випадку не укладення користувачем земельної ділянки договору оренди земельної ділянки та його державної реєстрації у строк, вказаний в рішенні Соледарської міської ради про надання в оренду земельної ділянки або поновлення договору оренди земельної ділянки, збитки визначаються після закінчення строку, встановленого в рішенні, для оформлення документів.

 

VIII. Порядок відшкодування збитків

 

  22. Після затвердження акту про визначення збитків рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради, секретар Комісії у п'ятиденний термін готує суб'єктам повідомлення про необхідність відшкодування збитків (додаток 2).

  23. У повідомленні зазначаються:

1) результати розгляду матеріалів комісією по визначенню збитків, рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради про затвердження акту про визначення збитків з пропозицією добровільного відшкодування збитків;

2) попередження про необхідність інформування у письмовій формі у 10-денний термін з дня отримання повідомлення про результати розгляду для врегулювання спору у досудовому порядку.

  24. Повідомлення підписується міським головою або іншою уповноваженою особою та надсилається юридичним та фізичним особам рекомендованим листом із зворотнім повідомленням про отримання або вручається особисто під підпис.

  25. У разі визнання вимог, зазначених у повідомленні, та наданні згоди добровільного відшкодування збитків, укладається договір про добровільне відшкодування збитків (додаток 3).

  26. Невід'ємною частиною договору є:

1) акт комісії про визначення збитків власнику землі;

2) рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради про затвердження акту про визначення збитків власнику землі;

3) письмова згода на добровільне відшкодування збитків.

  27. Відшкодування збитків, за згодою Сторін, може бути проведено з розстрочкою платежу, але не більш 6 місяців.

  28. Договір про відшкодування збитків підписується міським головою або іншою уповноваженою особою та суб'єктом, з обов'язковим погодженням з секторам юридичного забезпечення  Виконавчого комітету.

  29. Контроль розрахунків згідно договору про добровільне відшкодування збитків покладається на фінансове управління Соледарської міської ради.

  30. У випадку недосягнення сторонами згоди або неотримання результатів розгляду повідомлення про необхідність відшкодування збитків у 10-денний строк, з урахуванням поштового обігу, Комісія направляє матеріали щодо відшкодування збитків до юридичного відділу Соледарської міської ради для підготовки позову про примусове відшкодування збитків в судовому порядку.

 

IX. Заключні положення

 

  31. Питання, не врегульовані цим Положенням, вирішуються згідно з чинним законодавством України.

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                         Л.В. Бойченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                    Г. С. Галактіонова

 

 

                                                                            Додаток 1

                                                                            до Положення

                                                                            (пункт 16)

 

АКТ №

щодо визначення та відшкодування розміру збитків власникам землі та землекористувачам

 

«___»________20__ р                                                                                               м.Соледар

 

Комісія для визначення збитків власникам землі та землекористувачам, яка діє на підставі рішення виконавчого комітету ї міської ради від _______________. №__________зі змінами у складі:

Голова комісії: ___________________

Заступник голови комісії: ___________________

Секретар комісії: ___________________

Члени комісії: ___________________

(П.І.Б. членів Комісії)

 

Власник землі або землекористувач, якому заподіяли збитки ______________________________________________________________________

Особа, яка завдала шкоду ___________________

 

ВСТАНОВИЛА

1. Земельна ділянка, яку використовують розташована за адресою: ______________________________________________________________________.

2. Площа земельної ділянки, яка використовується: _____________________ га

3.Підстава використання земельної ділянки:_____________________________.

4. Нормативна грошова оцінка або вартість 1 м2 становить ______________________________________________________________________5. Період використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів ____________________________________________________________________.

6. Цільове використання земельної ділянки _______________________________.

7. Розмір збитків, завданих власнику землі або землекористувачу становить _____________________________________________________________________.

8. Термін, що встановлений для сплати завданих збитків ______________________________________________________________________.

9. Розрахунковий рахунок, на який потрібно сплати нараховану суму збитків ____________________________________________________________________.

 

Додаток: розрахунок розміру збитків на _____арк. у ____прим.

 

Голова Комісії  ________________________

Секретар Комісії ______________________

Члени Комісії ________________________

                        ________________________

 

                                                                                            Додаток 2

                                                                                   

                                                                                         до Положення

                                                                                         (пункт 22)

                                                                                         ____________________

                                                                                

                                                                               ____________________

                                                                       (назва юридичної особи, її код та                                                                                                            адреса; П.І.Б. фізичної особи, її адреса                                                                                                                за місцем реєстрації або адреса                                                                                                                фактичного місця проживання)

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

         На підставі Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від   9 квітня 1993 р. N 284, Положення про комісію для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам (далі Комісія), затвердженого рішенням Виконавчого комітету Соледарської міської ради від ____________  №  _________,   Комісією розглянуті матеріали щодо визначення розміру збитків, які завдані Соледарській  міській ОТГ в особі Соледарської міської ради та підлягають відшкодуванню __________________________________________________________________________________

                                                (назва  юридичної/фізичної особи)

внаслідок невикористання земельної ділянки / самовільного зайняття земельної ділянки /використання земельної ділянки з порушенням вимог земельного законодавства (залишити необхідне), загальною площею ______ га за адресою ___________ в період з ___ по ____ (дата, місяць, рік), на підставі рішення міської ради та договору оренди землі - за наявністю, про що складений Актпро визначення збитків власникам землі та землекористувачам (далі – Акт)         № _______ від _______________ .

Розмір збитків, завданих Соледарській міській ОТГ в особі Соледарської міської ради, зазначено  в Акті, який затверджений рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради від _________   №_______ «Про затвердження актів про визначення збитків власникам землі та землекористувачам».

Відповідно до п. 5 Порядку збитки  відшкодовуються    власникам    землі і землекористувачам,  у  тому  числі   орендарям,    підприємствами, установами, організаціями та  громадянами,  що  їх  заподіяли,  за рахунок власних коштів не пізніше одного місяця після затвердження актів Комісій.

Враховуюче вищенаведене пропонуємо Вам у 10-денний термін з дня надходження цього повідомлення розглянути акт Комісії від __________ №_____ та рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради про його затвердження і повідомити в письмовій формі  виконавчий комітет Соледарської  міської ради про результати їх розгляду.

У разі визнання Вами вимог виконавчого комітету Соледарської  міської ради щодо розміру збитків, їх добровільне відшкодування може бути здійснено в досудовому порядку шляхом укладання відповідного договору (проект договору додається), який просимо Вас підписати і про підписання просимо зазначити у письмовій відповіді на повідомлення.

У разі відмови добровільно відшкодувати завдані збитки, виконавчим комітетом Соледарської міської ради буде підготовлено позов до суду про примусове відшкодування збитків та вжиття інших заходів, спрямованих на поновлення порушених прав територіальної громади у сфері земельних відносин.

  3а згодою голови Комісії матеріали роботи Комісії також можуть бути направлені до органів прокуратури для проведення перевірки в порядку статей 13, 23 Закону України «Про прокуратуру», притягнення винних до встановленої законом відповідальності та вжиття в інтересах Соледарської міської ради заходів прокурорського реагування.

 

Додатки:

-   копія акту Комісії від __________ №_________.

- копія рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від __________ №_____ .  

- два примірники договору про добровільне відшкодування Соледарській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням земельного законодавства.

 

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                            Л. В. Бойченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                     Г. С. Галактіонова

 

 

Додаток 3                                                                                                                                                                

до Положення

(пункт 25)

 

 

ДОГОВІР

про добровільне відшкодування Соледарській міській раді збитків,

заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням земельного законодавства

 

м. Соледар                                                                              «___» _______ 20__ р.

 

 

Соледарська міська рада, в особі міського голови _______________________,  якій діє на підставі статті 42 Закону України від 21.05.1997р. № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  в подальшому - Сторона 1, з одного боку, та _________________________________________________________________________________

             (повна назва зацікавленої особи, юридична або фактична адреса),

в подальшому - Сторона 2, з іншого боку, уклали цей договір про наступне:

 

1. Предмет договору

 

1.1. За цим договором Сторона 2 зобов’язується відшкодувати Стороні 1 збитки, завдані внаслідок невикористання земельної ділянки/самовільного зайняття земельної ділянки/ використання земельної ділянки з порушенням земельного законодавства (залишити потрібне), загальною площею _________, яка розташована за адресою ________, в період з __________ по __________ та використовується для ____________________________________  (на підставі рішення Соледарської міської ради та договору оренди землі - за наявністю).

 

2. Умови відшкодування збитків

 

2.1. Сторона 2 зобов'язується в строк до _____ 20__ року (не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладання договору) сплатити Стороні 1 збитки в розмірі _____ грн. (сума розміру прописом).

2.2. Збитки сплачуються щомісячно в грошовій формі рівними сумами наступним чином:

________ місяць __________ грн.

 

________ місяць __________ грн.

на рахунок місцевого бюджету м. Соледар № _______________, код платежу __________________ «Інші надходження». Банк одержувача ГУДКСУ у Донецькій області, код ___________, МФО ___________.

2.3. Підставою відшкодування збитків Стороні 1 є акт комісії про визначення збитків власникам землі та землекористувача від   _______   №______ (у разі розгляду Комісією матеріалів по визначенню розмірів збитків щодо двох і більше зацікавлених осіб протягом одного дня), який затверджений рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради від _________   №________ і назва рішення.

 

3. Права та обов'язки Сторін

 

3.1. Сторона 2 має право дострокового погашення суми збитків в повному обсязі.

3.2. У разі невиконання умов договору в зазначений строк, Сторона 1 має право подати до суду позовну заяву про примусове стягнення збитків, які не відшкодовано Стороною 2 або за згодою голови Комісії матеріали роботи Комісії також можуть бути направлені до органів прокуратури для проведення перевірки в порядку статей 13, 23 Закону України «Про прокуратуру», притягнення винних до встановленої законом відповідальності та вжиття в інтересах Соледарської міської ради заходів прокурорського реагування.

3.3. Відшкодування збитків не звільняє Сторону 2 від обов'язку оформлення землекористування у встановленому законодавством порядку.

 

4. Відповідальність Сторін

 

4.1. Кожна із сторін за невиконання або неналежне виконання цього договору несе відповідальність, передбачену законодавством України та цим договором.

4.2.     Сторони несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність за порушення умов договору згідно із законами України.

4.3.     Сторони погоджуються, що спірні питання, які виникають при виконанні умов цього договору, мають вирішуватися шляхом переговорів, а при недосягненні згоди сторін – у судовому порядку згідно з чинним законодавством України.

 

5. Зміни та доповнення до договору

 

5.1. Договір може бути змінений та доповнений за згодою Сторін.

5.2. Зміни та доповнення до договору викладаються в письмовій формі і оформлюється додатковою угодою, яка є невід'ємною частиною цього договору.

 

6. Припинення дії договору

 

6.1. Дія цього договору припиняється після погашення суми збитків в повному обсязі.

 

 

 

7. Прикінцеві положення

 

7.1. Договір набирає чинності з моменту його укладання.

7.2. Договір є укладеним з моменту його підписання.

7.3. Договір укладено в двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається в Сторони 1, другий - у Сторони 2.

7.4. Невід'ємною частиною договору є:

Додаток № 1. Копія акту про визначення збитків власникам землі та землекористувачам від _______________

Додаток № 2. Копія рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від __________ №______ «Про затвердження актів про визначення збитків власникам землі та землекористувачам».

 

8. Реквізити Сторін:

 

СТОРОНА 1: Соледарська міська рада, юридична адреса: 84545, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Паркова, 3-А, код ЄДРПОУ 37868870

СТОРОНА 2:_____________________________________________________

Підписи сторін:

Сторона 1                                                                                                Сторона 2

 

_______________________                                  ________________________

 

    

 

      Начальник відділу земельних ресурсів                                            Л. В. Бойченко

 

      Керуючий справами виконавчого  комітету                              Г. С. Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

                 №

м.Соледар

 

Про   виконання   вимог  з охорони праці в комунальних закладах культури Соледарської міської ради Бахмутського району  Донецької    області

 

        Заслухавши інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про виконання вимог з охорони праці в закладах культури Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, на виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької областіна 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 №114, керуючись Законом України «Про охорону праці», статтями30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Соледарської міської ради Кучера О.О. про виконання вимог з охорони праці в закладах культури Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької областівзяти до відома.

 

2.Визнати належний рівень роботи по виконанню вимог з охорони  праці в закладах культури Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

3.Керівникам закладів  культури громади забезпечити виконання вимог з  охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів культури громади.  

 

        4.Відділу культури Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області(Кучер):

          1) Здійснювати систематичний контроль за станом роботи з охорони праці в закладах культури громади. Висвітлювати у засобах масової інформації, на офіційному сайті міської ради, вебсторінках  відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Соледарської міської ради зміни у законодавстві з питань охорони праці, стан виробничого травматизму, професійних захворювань та стан їх профілактики в закладах культури.

          

       5. Організаційне виконання рішення покласти на відділ культури та з питань діяльності засобів масової інформації Соледарської міської ради (Кучер).

        

      6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                               Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

                 .2021  №

м.Соледар     

Про затвердження Плану заходів щодо організації роботи по формуванню проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік

 

З метою упорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду, а також якісного складання прогнозу бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 30.06.2021 року №661/5-21, відповідно до статей 75, 75¹ Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проєктів Бюджетної декларації та державного бюджету» (із змінами), згідно з бюджетним регламентом Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29 липня 2020 року № 7/59-1329, керуючись статтями 28, 52, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет

 

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити План заходів щодо організації роботи по формуванню проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік (додається).

 

2. Організаційне  виконання  рішення покласти на в.о. начальника фінансового управління  Глущенко Т.І.

 

3. Контроль за виконаннямцього рішенняпокласти на виконавчий комітет Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

 

 

Міський голова                                                                                  Є.Ю. Пластун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету міської ради

                            .2021 №  

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
Щодо організаціїроботи по формуванню проєктубюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік

 

 

 з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1.

Подання Департаменту фінансів облдержадміністрації інформацію щодо прогнозних показників доходів у розрізі платежів, що надходять до бюджету Соледарської міської територіальної громади, на 2022-2024 роки

До 15 липня 2021 року

Фінансове управління Соледарської міської ради

2.

Проведення роботи по коригуванню фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб за 2020 рік у зв’язку зі зміною місцезнаходження суб’єктів господарювання з подальшим наданням відповідної інформації Департаменту фінансів облдержадміністрації

Протягом року

Фінансове управління Соледарської міської ради

3.

Здійснення прогнозних розрахунків показників дохідної та видаткової частини бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік на підставі макропоказників економічного і соціального розвитку України та з урахуванням основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку Донецької області, наданих департаментом економіки облдержадміністрації, а також прогнозу бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, схваленого у встановленому порядку

Серпень - вересень

Фінансове управління Соледарської міської ради, головні розпорядники коштів Соледарської міської ради

4.

Проведення роботи щодо визначення обсягів міжбюджетних трансфертів, які планується передати іншим місцевим бюджетам, та укладання договорів про передачу коштів між місцевими бюджетами у вигляді міжбюджетних трансфертів на здійснення окремих видатків для врахування їх при формуванні проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади

Після визначення прогнозних показників дохідної та видатковоїчастини відповідних місцевих бюджетів на 2022 рік

Фінансове управління Соледарської міської ради

5.

Аналіз розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, методики їх визначення, організаційно-методологічних вимог та інших показників щодо складання проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік, доведених Департаментом фінансів облдержадміністрації 

Після отримання з Департаменту фінансів облдержадміністрації показників на 2022 рік

Фінансове управління Соледарської міської ради

6.

Проведення з Департаментомфінансів облдержадміністрації роботи стосовно достовірності розрахунків при визначенні на плановий рік:

1) обсягів базової та реверсної дотацій при здійсненні горизонтального вирівнювання податкоспроможності бюджету Соледарської міської територіальної громади;

2) показників, на підставі яких визначаються обсяги освітньої субвенції, а також інших міжбюджетних трансфертів з державного бюджету до бюджету Соледарської міської територіальної громади (за необхідності)

До прийняття Закону України «Про Державний бюджет на 2022 рік» в другому читанні, а також за умови внесення протягом відповідногобюджетного періоду змін до нього в частині міжбюджетних трансфертів

Фінансове управління Соледарської міської ради, Управління освіти Соледарської міської ради

 

 

 

 

В.о. начальника фінансового управління                                                                                                            Т.І.Глущенко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                                                Г.С.Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

.08.2021 №

м.Соледар

 

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Розглянувши службову записку від 13.07.2021 начальника Управління праці та соціального захисту населення Степанової Г.В., щодо порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці с.Роздолівка, Бахмутського району, Донецької області Олійник Ользі Степанівні, 17.01.1980 року народження, яка народила і виховала п’ятеро дітей до 8-річного віку, на виконання Указу Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001 «Про почесні звання України», керуючись статтями 39, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області

ВИРІШИВ:

 

1. Порушити клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці с.Роздолівка, Бахмутського району, Донецької області Олійник Ольги Степанівни, 17.01.1980 року народження, яка народила і виховала п’ятеро дітей до 8-річного віку, перед Донецькою обласною державною адміністрацією.

 

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Степанова) підготувати та направити до Донецької обласної державної адміністрації клопотання та нагородний лист про присвоєння Олійник О.С. почесного звання «Мати-героїня».

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника Управління праці та соціального захисту населення Степанову Г.В.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С.М.

 

 

 

Міський голова                                                                                    Є.Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

__.08.2021 № __

м. Соледар  

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2021 № 86 «Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій»

 

          Відповідно до статей 1, 37, 39, 40, 41 Закону України «Про нотаріат», Порядку посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 419 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2006 року № 940, Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого  самоврядування, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2011 року № 3306/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2011 року за № 1298/20036, керуючись статтями 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від 13.04.2021 № 86 «Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій», а саме підпункт 1)-5) викласти в наступній редакції:

 

«1) спеціаліста І категорії з загальних  питань Рубан Олену Миколаївну яка здійснює повноваження на території Бахмутського старостинського округу (с. Бахмутське, с-ще Підгорне);

2) спеціаліста І категорії з загальних питань Патрикеєву Олену Ігорівну яка здійснює повноваження на території Володимирівського старостинського округу (с. Пилипчатине, с. Стряпівка, с. Трипілля, с. Володимирівка);

3) спеціаліста І категорії з загальних питань Ряпосову Наталю Олександрівну яка здійснює повноваження на території Міньківського старостинського округу (с. Голубівка, с. Дубово-Василівка, с. Оріхово-Василівка, с. Привілля, с. Міньківка);

4) спеціаліста І категорії з загальних питань Ляшенко Антоніну Олексіївну яка здійснює повноваження на території Никифорівського старостинського округу (с. Діброва, с. Липівка,  с. Федорівка Друга, с. Никифорівка);

5) спеціаліста І категорії з загальних питань Сташкевич Марину Миколаївну яка здійснює повноваження на території Парасковіївського старостинського округу (с. Благодатне, с. Залізнянське, с. Парасковіївка)».

 

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіну М.С.

 

 

Міський голова                                                                                      Є.Ю. Пластун

 

.ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

 

__.08.2021 № __

м. Соледар  

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.01.2021 № 15 «Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій»

 

          Відповідно до статті 172 Цивільного кодексу України, статей 1, 37, 39, 40, 41 Закону України «Про нотаріат», Порядку посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 419 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2006 року № 940, Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого  самоврядування, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 11 листопада 2011 року № 3306/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2011 року за № 1298/20036, керуючись статтями 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від 15.01.2021 № 15 «Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій», а саме частину четверту  пункту 1 викласти в новій редакції:

 

«- Мороза Юрія Митрофановича – старосту, як посадову особу органу місцевого самоврядування, який здійснює повноваження старости на території Васюківського старостинського округу, до якого входять населені пунки: села Бондарне, Пазено, Сакко і Ванцетті, Федорівка, Хромівка, Васюківка.»

      

 2.Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіну М.С.

 

 

 

Міський голова                                                                                      Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

  05.08.2021 №

  м. Соледар

Про перенесення терміну

розгляду питання

 

               Розглянувши службову записку від 14.07.2021 року №2195/18-26 начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С.В. про перенесення терміну розгляду питання «Про виконання вимог з охорони праці на комунальних підприємствах Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області», включеного до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 3 квартал  2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 року № 114, керуючись  статтями 40, 52  Закону  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Перенести термін розгляду питання: «Про виконання вимог з охорони праці на комунальних підприємствах Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області»  на вересень 2021 року.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                                            Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ.08.2021 №

 

м.Соледар

Про виконання вимог з охорони праці в комунальних  закладах охорони здоров'я  Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької       області

          Заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров'я                Соледарської міської ради Безкровного В.І. про виконання вимог з охорони праці в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної          медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» та комунальному     некомерційному підприємстві «Соледарська міська лікарня Соледарської       міської ради», на виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської  міської ради на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого   комітету від 03.06.2021     № 114, відповідно до Закону України «Основи        законодавства України про охорону здоров’я» із внесеними до нього змінами, Закону України «Про охорону праці», керуючись статтями30, 52 Закону     України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу охорони здоров'я Соледарської міської ради Безкровного В.І. про виконання вимог з охорони праці в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» та комунальному некомерційному підприємстві «Соледарська міська лікарня Соледарської міської ради» взяти до відома.

 

2. Головним лікарям комунальних некомерційних підприємств «Центр           первинної медико-санітарної допомоги Соледарської міської ради» та            комунальному некомерційному підприємстві «Соледарська міська лікарня    Соледарської       міської ради»  забезпечити виконання  заходів в  організації охорони праці в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров'я Соледарської   міської радиБахмутського району Донецької  області.

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальнику відділу охорони здоров'я Соледарської міської ради Безкровного В.І.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                                Є.Ю.Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

 

    . 08.2021  №  

м. Соледар

 

Про     погодження     звіту     про 

використання   коштів  цільового

фонду     Соледарської        міської

ради       Бахмутського        району  

Донецької  області   за  І   півріччя  

2021року

 

          Заслухавши звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області  за        І півріччя 2021 року  начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради  Жердій Л.Ю.,  згідно рішення  міської ради від 22.03.2018 року №7/23-575 «Про  затвердження Положення про цільовий фонд Соледарської міської ради та складу Наглядової ради цільового фонду Соледарської міської ради (у новій редакції)», плану роботи виконавчих органів Соледарської   міської   ради Бахмутського      району   Донецької  області  на

ІІІ квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету  від 03.06.2021  №114, з метою здійснення контролю за витрачанням коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області,  відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VІ із внесеними до нього змінами, керуючись статтею  52 Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні"   виконавчий комітет міської  ради

 

ВИРІШИВ:

          1.Погодити звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області  за                            І півріччя 2021 року  (додається).

 

           2.   Начальнику     відділу  бухгалтерського  обліку  та  звітності  Жердій Л.Ю.  внести звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської  міської  ради  Бахмутського району  Донецької  області  за                   І півріччя 2021 року для розгляду  на  чергову сесію міської ради.

 

         

            3.     Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  міської ради   Жердій Л.Ю.

 

 

Міський голова                                                                                   Є.Ю.Пластун

                                                                                

         ПОГОДЖЕНО

                                                                                         Рішення виконавчого

                                                                                         комітету міської ради

                                                                                             .08.2021№

 

Звіт про використання коштів цільового фонду

Соледарської  міської ради за І півріччя 2021 року

 

№ з/п

 

Найменування

 

Виконано

(грн.)

1

 

Залишок коштів на початок року

 

162956,61

 

2

 

Надійшло коштів

-

 

 

3

 

Використано коштів цільового фонду

 

-

4

Залишок коштів на  01 липня 2021 року

162956,61

 

 

Начальник відділу бухгалтерського

обліку та звітності                                                                        Л.Ю.Жердій

 

Керуючий справами

 

виконавчого комітету                                                                  Г.С.Галактіонова          

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

      .08.2021 №

м.Соледар     

 

Про продовження дії скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) для споживачів  м. Соледар, її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут – Енергія», які  затверджені рішенням виконавчого комітету від 15.01.2021 року № 1, на 2021-2022 роки опалювального сезону

 

Розглянувши лист від 09.06.2021 року № 6/830 заступника генерального директора з фінансових питань Логвінова С. В.  щодо подовження дії скоригованого тарифу на послугу з постачання теплової енергії (на 2021-2022 опалювальний період), що надаються товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут - Енергія» та були затверджені рішенням виконавчого комітету від 15.01.2021р. № 1, згідно розрахунків, здійснених підприємством, відповідно до законів України«Про теплопостачання», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,із внесеними до неї змінами, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Українивід 12.09.2018 №239, керуючись статтями 28, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

1. Продовжити дію скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію) для споживачів  м. Соледар, її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут – Енергія», які  затверджені рішенням виконавчого комітету від 15.01.2021 року № 1, на 2021-2022 роки опалювального сезону згідно зі структурою тарифів, яка наведена в додатках 1;2;3;4 до цього рішення в розмірі:

тариф на теплову енергію – 1727,66 грн./Гкал без ПДВ (2073,19 грн/Гкал з ПДВ);

тариф на виробництво теплової енергії – 1209,01 грн./Гкал без ПДВ;

тариф на транспортування теплової енергії – 465,80 грн./Гкал без ПДВ;

тариф на постачання теплової енергії – 52,85 грн./Гкал без ПДВ;

 

2. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас), Управління житлово - комунального господарства  Соледарської міської ради (Гончаров).

 

 

Міський  голова                                                                                 Є. Ю. Пластун

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

__.08.2021 №

 

Додаток 1

 

Структура

тарифу на теплову енергію

 (без податку на додану вартість)

 

 

 

 

№ з/п

Найменування показника

Одиниці виміру

без ПДВ

планований період 2021-2022рр

1

2

3

7

1

Тариф на виробництво теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

1209,01

1.1

повна планована собівартість виробництва теплової енергії

грн/Гкал

1185,96

1.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

1.3

планований прибуток

грн/Гкал

23,05

2

Тариф на транспортування теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

465,80

2.1

повна планована собівартість транспортування теплової енергії

грн/Гкал

141,65

2.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

324,15

2.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

3

Тариф на постачання теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

52,85

3.1

повна планована собівартість постачання теплової енергії

грн/Гкал

52,85

3.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

3.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

4

Тариф на теплову енергію, зокрема:

грн/Гкал

1727,66

4.1

повна планована собівартість теплової енергії

грн/Гкал

1380,46

4.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

324,15

4.3

планований прибуток

грн/Гкал

23,05

5

Річні плановані доходи від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, усього, зокрема:

тис. грн

16139,58

5.1

повна планована собівартість виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

13359,87

5.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

2549,80

5.3

планований прибуток від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

229,91

6

Річні плановані доходи від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії без транспортування мережами ліцензіата теплової енергії інших власників, усього, зокрема:

тис. грн

0

6.1

повна планована собівартість виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

0

6.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

6.3

планований прибуток від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

0

7

Планований корисний відпуск з мереж ліцензіата теплової енергії власним споживачам та теплової енергії інших власників, зокрема:

Гкал

7866

7.1

корисний відпуск теплової енергії власним споживачам

Гкал

7866

7.2

корисний відпуск теплової енергії інших власників

Гкал

0

8

Рівні рентабельності тарифів:

 

 

8.1

на виробництво теплової енергії

%

1,94%

8.2

на транспортування теплової енергії

%

0,00%

8.3

на постачання теплової енергії

%

0,00%

8.4

на теплову енергію

%

1,67%

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства                                                                               С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

­__.08.2021 №

 

Додаток 2

 

Структура

тарифу на виробництво теплової енергії

(без податку на додану вартість)

№ з/п

Показники

Одиниці виміру

без ПДВ

 
 

планований період 2021-2022рр.

 

1

2

3

7

 

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

11046,19

 

1.1

прямі матеріальні витрати, зокрема:

тис. грн

10439,75

 

1.1.1

паливо

тис. грн

8357,51

 

1.1.2

електроенергія

тис. грн

355,62

 

1.1.3

покупна теплова енергія*

тис. грн

0,00

 

1.1.4

вода для технологічних потреб та водовідведення

тис. грн

92,15

 

1.1.5

матеріали, запасні частини та іншіматеріальні ресурси

тис. грн

95,03

 

1.2

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

839,46

 

1.3

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

699,98

 

1.3.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

184,68

 

1.3.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

189,88

 

1.3.3

інші прямі витрати

тис. грн

325,42

 

1.4

загальновиробничі витрати, зокрема:

тис. грн

606,44

 

1.4.1

витрати на оплату праці

тис. грн

452,43

 

1.4.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

99,53

 

1.4.3

інші витрати

тис. грн

54,48

 

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

366,27

 

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

282,21

 

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

62,09

 

2.3

інші витрати

тис. грн

21,97

 

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0,00

 

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0,00

 

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0,00

 

3.3

інші витрати

тис. грн

0,00

 

4

Інші операційні витрати**

тис. грн

0,00

 

5

Фінансові витрати, % по кредитам

тис. грн

417,48

 

6

Повна собівартість**

тис. грн

11829,94

 

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0,00

 

8

Розрахунковий прибуток,усього**, зокрема:

тис. грн

229,91

 

8.1

податок на прибуток

тис. грн

35,07

 

8.2

дивіденди

тис. грн

 

 

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

69,78

 

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

0,00

 

8.5

інше використання прибутку, погашення кредиту

тис. грн

125,06

 

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідними тарифами

тис. грн

12059,85

 

10

Тарифи на виробництво теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

1209,01

 

10.1

паливна складова

грн/Гкал

837,85

 

10.2

решта витрат, крім паливної складової

грн/Гкал

371,16

 

11

Реалізація теплової енергії власним споживачам

Гкал

7866

 

12

Обсяг покупної теплової енергії

Гкал

0

 

13

Ціна покупної теплової енергії

грн/Гкал

0

 

14

Відпуск теплової енергії з колекторів власних котелень

Гкал

9975

 

15

Собівартість виробництва теплової енергії власними котельнями

грн/Гкал

1185,96

 

 

** Без урахування списання безнадійної дебіторської заборгованості та нарахування резерву сумнівних боргів.

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства                                                                               С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

__.08.2021 №

 

Додаток 3

 

Структура

тарифу на транспортування теплової енергії

(без податку на додану вартість)

№ з/п

Показники

Одиниці виміру

без ПДВ

планований період 2021-2022 рр

1

2

3

7

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

1065,68

1.1

прямі матеріальні витрати, зокрема:

тис. грн

977,63

1.1.1

електроенергія

тис. грн

355,52

1.1.2

транспортування теплової енергії тепловими мережами інших підприємств

тис. грн

0

1.1.3

вода для технологічних потреб та водовідведення

тис. грн

0,55

1.1.4

матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

тис. грн

62,05

1.2

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

73,00

1.3

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

486,52

1.3.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

16,06

1.3.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

229,05

1.3.3

інші прямі витрати

тис. грн

241,41

1.4

загальновиробничі витрати, зокрема:

тис. грн

88,04

1.4.1

витрати на оплату праці

тис. грн

39,03

1.4.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

8,59

1.4.3

інші витрати

тис. грн

40,42

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

48,53

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

25,33

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

5,57

2.3

інші витрати

тис. грн

17,63

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0

3.3

інші витрати*

тис. грн

0

4

Інші операційні витрати*

тис. грн

0

5

Фінансові витрати

тис. грн

0

6

Повна собівартість*

тис. грн

1114,20

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

2549,80

8

Розрахунковий прибуток*, усього, зокрема:

тис. грн

0

8.1

податок на прибуток

тис. грн

0

8.2

дивіденди

тис. грн

0

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

0

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

0

8.5

інше використання прибутку

тис. грн

0

9

Вартість транспортування теплової енергії за відповідними тарифами

тис. грн

3664,00

10

Тариф на транспортування теплової енергії

грн/Гкал

465,80

11

Обсяг надходження теплової енергії до мережі ліцензіата, зокрема:

Гкал

9975

11.1

власної теплової енергії

Гкал

9975

11.2

теплової енергії інших власників для транспортування мережами ліцензіата

Гкал

0

12

Втрати теплової енергії в мережах ліцензіата, усього, зокрема:

Гкал

2109

12.1

власної теплової енергії

Гкал

2109

12.2

теплової енергії інших власників для транспортування мережами ліцензіата

Гкал

0

13

Корисний відпуск теплової енергії з мереж ліцензіата, усього, зокрема:

Гкал

7866

13.1

господарські потреби ліцензованої діяльності

Гкал

0

13.2

корисний відпуск теплової енергії інших власників

Гкал

0

13.3

корисний відпуск теплової енергії власним споживачам, зокрема на потреби:

Гкал

7866

13.3.1

населення

Гкал

5142

13.3.2

релігійних організацій

Гкал

0

13.3.3

бюджетних установ та організацій

Гкал

2313

13.3.4

інших споживачів

Гкал

411

14

Обсяг транспортування теплової енергії ліцензіата мережами іншого(их) транспортувальника(ів)

Гкал

0

15

Тариф(и) іншого(их) транспортувальника(ів) на транспортування теплової енергії

грн/Гкал

0

 

 

 

 

* Без урахування списання безнадійної дебіторської заборгованості та нарахування резерву сумнівних боргів.

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства                                                                              С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

__.08.2021 №

 

Додаток 4

 

Структура

тарифу на постачання теплової енергії

(без податку на додану вартість)

№ з/п

Показники

Одиниці виміру

без ПДВ

 

планований період 2021-2022рр

 

1

2

3

7

 

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

344,11

 

1.1

електроенергія

тис. грн

0,77

 

1.2

вода для технологічних потреб та водовідведення

тис. грн

0,07

 

1.3

прямі матеріальні витрати

тис. грн

2,50

 

1.3

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

115,13

 

1.4

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

107,40

 

1.4.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

25,33

 

1.4.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

1,97

 

1.4.3

інші прямі витрати

тис. грн

80,1

 

1.5

загальновиробничі витрати, зокрема:

тис. грн

118,24

 

1.5.1

витрати на оплату праці

тис. грн

85,93

 

1.5.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

18,90

 

1.5.3

інші витрати

тис. грн

13,41

 

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

71,63

 

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

54,27

 

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

11,94

 

2.3

інші витрати

тис. грн

5,41

 

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0

 

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0

 

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0

 

3.3

інші витрати*

тис. грн

0

 

4

Інші операційні витрати*

тис. грн

0

 

5

Фінансові витрати

тис. грн

0

 

6

Повна собівартість*

тис. грн

415,73

 

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

 

8

Розрахунковий прибуток, усього, зокрема:

тис. грн

0

 

8.1

податок на прибуток

тис. грн

0

 

8.2

дивіденди

тис. грн

0

 

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

0

 

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

0

 

8.5

інше використання прибутку

тис. грн

0

 

9

Вартість постачання теплової енергії за відповідними тарифами

тис. грн

415,73

 

10

Тариф на постачання теплової енергії

грн/Гкал

52,85

 

11

Обсяг реалізованої теплової енергії власним споживачам, зокрема на потреби:

Гкал

7866

 

11.1

населення

Гкал

5142

 

11.2

релігійних організацій

Гкал

0

 

11.3

бюджетних установ та організацій

Гкал

2313

 

11.4

інших споживачів

Гкал

411

 

 

 

 

 

 

* Без урахування списання безнадійної дебіторської заборгованості та нарахування резерву сумнівнихборгів.

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства                                                                              С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

__.08.2021  № __

м.Соледар     

 

Про затвердження тарифів на  послуги  централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал»на території м. Соледар

Розглянувши лист від 07.05.2021 року  №66 директора Соледарського комунального підприємства «Водоканал»  Чуйка К. В., щодо необхідності затвердження тарифів на послуги  централізованого водопостачання та водовідведення на території м. Соледар, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал», інформацію щодо розрахунку тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, позитивний висновок відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій щодо обґрунтованості тарифу, у зв’язку із значним зростанням цін на енергоносії, матеріали та паливно-мастильні матеріали, відповідно до «Про житлово – комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» зі змінами, керуючись статтями 17, 28, 52,59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити тарифи на послуги  централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал» на території м. Соледар (додається).

 

2. Застосувати тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал» з 01.09.2021 року.

 

3. Соледарському комунальному підприємству «Водоканал» (Чуйко) забезпечити доведення цього рішення до відома населення у встановленому законодавством порядку.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на директора Соледарського комунального підприємства «Водоканал» Чуйка К. В., начальника Управління житлово – комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В.

 

 

Міський голова                                                                                       Є. Ю. Пластун

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

рішення виконавчого

комітету міської ради

 

__.08.2021 № ___

 

 

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Соледарським комунальним підприємством «Водоканал»

на території м. Соледар

 

Виробнича

Адміністративні

Витрати на  збут,

Вартість води,

Послуги

собівартість,

витрати,

грн./куб.м.

грн./куб.м.

   

грн./куб.м.

грн./куб.м.

 

з ПДВ

без ПДВ

Водопостачання

     

27,06

22,55

 18,0

 

 3,44

 

 1,11

 

 

 

Водовідведення

     

10,50

8,75

 6,87

 

1,42

 

 0,46

 

 

 

     

Всього

З7,56

31,30

         
                   

Примітки.

 1. Встановити, що у разі надання послуг не в повному обсязі, відхиленні їх кількісних та (або якісних показників від затверджених нормативів (норм) перерахунки вартості послуг з водопостачання здійснюються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №630 «Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».
 2. Рентабельність дорівнює «0».

Тарифи підготовлені Соледарським комунальним підприємством «Водоканал».

 

 

Директор Соледарського комунального

підприємства«Водоканал»                                                                           К. В. Чуйко

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                     Г. С. Галактіонова                        

 

 

 

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на ЛИПЕНЬ  2021 року

1.Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконавчих органах Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області у 1 півріччі 2021 року.

2.Про стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території Соледарської міської територіальної громади.

3.Про стан роботи закладів культури Соледарської міської територіальної громади.

4.Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади у 2021 році.

5.Про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 05.04.2018 №61.  

6. Про надання дозволу громадянці Панасенко Олені Вікторовні на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі.

7. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді.

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

 

         2021 №

м.Соледар     

Про стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території   Соледарської міської  територіальної  громади

З метою виконання та забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану та благоустрою території Соледарської міської  територіальної  громади, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтями  30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради про стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території   Соледарської міської територіальної  громади взяти до відома.

 

2. Рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, організацій, установ, орендарям,а також власникам приватних будинків утримувати у належному санітарному стані власні та прилеглі території.

 

3.  Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                             Є. Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

01.07.2021  №

м.Соледар

 

Про підсумки роботи  по розгляду звернень громадян  у виконавчих органах   Соледарської     міської ради   Бахмутського району Донецької області  за    1 півріччя  2021 року

          Заслухавши інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С. про підсумки роботи по розгляду звернень громадян  у виконавчих органах Соледарської  міської ради Бахмутського району Донецької області  за 1 півріччя  2021 року,  відповідно до плану роботи виконавчих органів на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 №114, Закону України “Про звернення громадян”, Указу  Президента України від  07 лютого 2008року  №109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись статтями 38, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 ВИРІШИВ:

          1. Інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С. про стан роботи по розгляду звернень громадян  у виконавчих органах Соледарської  міської ради  Бахмутського району Донецької області за 1 півріччя 2021 року   взяти до уваги.

          2. Загальному відділу  (Черноусова) продовжити здійснення контролю за дотриманням термінів розгляду звернень громадян.

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

Міський голова                                                                                  Є.Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

         2021 №

м.Соледар     

 

Про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення,  затвердженої рішенням виконавчого комітету від 05.04. 2018  № 61

 

          Розглянувши службову записку від  №  начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В., у зв’язку із кадровими змінами, керуючись  статтями 38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до складу постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення,  затвердженої рішенням виконавчого комітету від 05.04. 2018  № 61, а саме Додаток 1 «СКЛАД постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення» викласти в новій редакції.

  

2.  Організаційне виконання рішення покласти на Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                                  Є. Ю. Пластун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

   

Рішення виконавчого                                      комітету міської ради

                                                                                                     .2021 №

                                                                 Додаток 1

 

 

СКЛАД

постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення

 

Якушко Наталія Дмитрівна

- заступник міського голови з питаньдіяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

 

Гончаров Сергій Володимирович

- начальник Управління житлово- комунального господарства Соледарської міської ради, заступник голови комісії;

 

Члени комісії :

 

Близнюк Костянтин Анатолійович

- інженер з охорони праці Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник»;

 

Волошенко Михайло Васильович

- майстер дільниці енергослужби Бахмутських районних електричних мереж (за узгодженням);

 

Гончарова Ольга Іванівна

- начальник Соледарської дільниці

структурного підрозділу Артемівського управління по                                                                  газопостачанню та газифікації                                                                ПАТ «Донецькоблгаз» (за узгодженням);

 

 

Корецька Ольга Валеріївна

 

- спеціаліст І категорії з питань екології та природних ресурсів Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради

 

Педенко Марія Володимирівна

- економіст з тарифоутворення ТОВ «Бахмут-Енергія» (за узгодженням)

     

 

 

Начальник Управління  житлово-комунального

господарства  Соледарської міської ради                                   С. В. Гончаров

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                               Г. С. Галактіонова

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

01.07.2021 № 

м.Соледар

 

Про стан роботи закладів  культури    Соледарської міської     територіальної громади

 

 Заслухавши інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про стан роботи закладів культури Соледарської міської територіальної громади, згідно з планом роботи виконавчих органів  Соледарської міської ради на ІІIквартал 2021 року, затвердженого рішення виконавчого комітету від 03.06.2021 №114,  керуючись статтями 30,32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про стан роботи закладів культури Соледарської міської  територіальної громади взяти до відома.

 

2.Визнати стан роботи закладів культури Соледарської міської територіальної громади (Кучер)  задовільним.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  

міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                             Є. Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_________ №

м.Соледар

 

Про надання дозволугромадянці ХХХХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

Враховуючи витяг з протоколу № 6 від 14.06.2021 року засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, керуючись статтями 63, 103, 104, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл громадянці ХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в ХХХХ на квартиру № ХХ у будинку Х по вул. ХХХ у зв’язку зі перереєстрацією основного квартиронаймача.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                                       Є.Ю.Пластун

 

ДОВІДКА-ВИСНОВОК

про надання дозволу громадянці ХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

Розглянувши заяву та інші документи громадянки ХХХХХХ про зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі, на підставі статей 63, 104, 106, 107 Житлового Кодексу Української РСР, з’ясовано:

- квартиронаймач ХХХХ, який мешкав в упорядкованій квартирі № ХХ по вул. ХХХХ в будинку № Х, перереєструвався за іншою адресою з ХХХХХ року (довідка № ХХХХ від ХХХХ року).

В квартирі залишилися зареєстровані: ХХХХХ,1977 р.н., ХХХХХ, 2017 р.н. (фактично проживають).

 

 

Начальник відділу з управління комунальною власністю                                                                             О.Г. Чуйко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

________№

м.Соледар

 

Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді

 

Враховуючи витяг з протоколу № 6 від 14.06.2021 року засідання     комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, відповідно до    статей 34, 36, 38–46 Житлового кодексу Української РСР, пунктів 13, 15, 18, 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і  надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених              постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Взяти на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді:

1) ХХХХХХХ, 2004 р.н., складом родини 1 особа, який фактично проживає за адресою: м. ХХХХХ, вул. ХХХХ, буд. ХХ, кв. ХХ за місцем проживання опікуна – на підставі абзаца 5 п 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках Соледарської міської ради під № ХХХ, надавши обліковій справі № ХХХ, з включенням до списку позачергового одержання житла, як дитину - сироту під № ХХ.

2) ХХХХХХХХ, 2003 р.н., складом родини 1 особа, який тимчасово зареєстрований в гуртожитку за адресою: м. ХХХХ, вул. ХХХХХ, буд. ХХ, кімн. ХХ – на підставі абзацу 5 п 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних    списках Соледарської міської ради під № ХХХ, надавши обліковій справі № ХХХ, з включенням до списку позачергового одержання житла, як дитину - сироту під № ХХ.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника    відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                                   Є Ю.Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

        2021 №

м.Соледар     

 

Про   організацію відбування покарання у виді громадських робіт на території  Соледарської міської  територіальної громади

          Враховуючи листи від 10.06.2021 року № 19/5233/0/1-21/0.1 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області та від 14.06.2021 року № 0.42/03.03-05/1475/0/101-21 департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, відповідно до статті 36 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 56 Кримінального кодексу України, статей 30-1,  321-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтями  34, 38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.    Організувати відбування покарання у виді громадських робіт, а саме:

1) Визначити Перелік підприємств Соледарської міської ТГ, на об’єктах яких порушники та засуджені можуть відбувати покарання у виді громадських робіт згідно з додатком 1.

 

2) Визначити види суспільно корисної праці,  які можуть виконувати особи, на яких накладено покарання у виді громадських робіт  та стягнення у вигляді громадських робіт на об’єктах Соледарської міської ТГ згідно з додатком 2.

 

3) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, забезпечити контроль за виконанням засудженими до покарання у виді громадських робіт та порушниками, на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, визначених для них видів суспільно корисної праці.

 

4) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, визначити перелік об’єктів, де порушники та засуджені до громадських робіт будуть виконувати визначені для них у додатку 2 цього рішення види суспільно корисної праці та погодити зБахмутським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробацій» в Донецькій області (Алфьорова).

 

5) Затвердити Перелік об’єктів, на яких порушники та засуджені  особи відбувають громадські роботи по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського,  Роздолівського старостинських округів Соледарської міської ТГ згідно з додатком 3.

6) Контроль за виконанням громадських робіт порушниками та засудженими особами, на яких накладене стягнення у вигляді громадських  робіт, визначених для них видів суспільно корисної праці по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського, Роздолівського старостинських округів Соледарської міської ОТГ покласти на уповноважених осіб відповідних старостинських округів.

7) Організаційне виконання рішення по старостинським округам покласти на Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                                     Є. Ю. Пластун

                                                                                            

 

Додаток 1

 

Рішення виконавчого комітету

міської ради

 

       .2021  №

 

 

Перелік підприємств Соледарської міської ТГ, на об’єктах яких порушники та засуджені можуть відбувати покарання у виді громадських робіт

з/п

Підприємство

Територія

1

СКП «Комунальник»

Територія м. Соледара та старостинських округів

2

СКВРЖП «Ремонтник»

Територія м. Соледара

 

Режим роботи згідно з графіком роботи  комунальних підприємств.

 

 

Начальник Управління житлово-комунального

господарства Соледарської міської ради                                          С.В. Гончаров

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                 Г. С. Галактіонова                      

 

                             

Додаток 2

 

Рішення виконавчого

міської ради

 

     .2021  №

 

 

Види суспільно корисної праці,  які можуть виконувати особи, на яких накладено покарання у виді громадських робіт  та стягнення у вигляді громадських робіт на об’єктах Соледарської міської ТГ

 

1. Висадка дерев.

2. Роботи з вапнування бордюр та дерев (окрім гасіння вапна).

3. Підсобні роботи при будівництві.

4. Виконання підсобних робіт, пов’язаних з вирішенням екологічних проблем, у тому числі знищення карантинних рослин.

5. Косіння трави.

9. Прибирання доріг і пришляхових територій, прибудинкових територій

10. Посадка і догляд за насадженнями, квітами.

11. Прибирання листя, сміття.

12. Чищення тротуарів від снігу.

13. Посипання тротуарів протиожеледним матеріалом.

14. Перекопка клумб, газонів.

15. Підрізання кущів, дерев.

 

 

Начальник Управління житлово-комунального

господарства Соледарської міської ради                                          С.В. Гончаров

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                 Г. С. Галактіонова                          

 

                                                                                              Додаток 3

 

Рішення виконкому

міської ради

 

       .2021  №

 

Перелік об’єктів, на яких порушники та засуджені  особи відбувають громадські роботи по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського,  Роздолівського старостинських округів

Соледарської міської ТГ

з/п

Назва округу

Назва об’єктів

Режим роботи

1

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Вулиці

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя  

2

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Кладовища, пам’ятники та меморіальні поховання

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

3

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Автобусні зупинки

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

4

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

 

Начальник Управління житлово-комунального

господарства Соледарської міської ради                                          С.В. Гончаров

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                 Г. С. Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

__.07.2021 №

м.Соледар

 

Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади в новій редакції

 

            Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» зі змінами, «Про повну загальну середню освіту»,на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» зі змінами,відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, з метою організації проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що постійно або тимчасово проживають на території Соледарської міської територіальної громади (дітей віком від 0 до 6 років, дітей віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 01 вересня поточного року виповниться 5 років),на виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.06.2021 №114, керуючисьстаттями 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.              Затвердити Порядок  ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади в новій редакції (додаток 1).

 

2.              Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 22.07.2020 №109  «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади».

 

3.              Визначити Управління освіти Соледарської міської ради  відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру даних  дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади.

 

4.              Затвердити  перелік територій обслуговування і закріпити їх за закладами дошкільної та загальної середньої освіти, підпорядкованими Управлінню освіти Соледарської міської ради, згідно з переліком  (додаток 2).

 

5.              Управлінню освіти Соледарської міської ради (Черняєва) призначити  уповноважених для виконання роботи, пов'язаної з обліком дітей дошкільного віку, з обліком дітей шкільного віку та учнів на території  Соледарської міської територіальної громади.

 

6.               Зобов’язати відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради , службу у справах дітей Соледарської міської ради, відділ охорони здоров’я Соледарської міської ради, організаційний відділ Соледарської  міської ради:

1) здійснювати щороку необхідні організаційні заходи щодо забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади;

   2) надавати до Управління освіти Соледарської міської ради у термін до 25 серпня поточного року списки первинного обліку дітей і підлітків віком від 0 до 18 років, що зареєстровані за місцем проживання на території Соледарської міської територіальної громади, та дітей, яким до 01 вересня поточного року виповниться 5 років за поданою формою (додаток 3).

 

7.              Старостам, які здійснюють повноваження на території старостинських округів Соледарської міської територіальної громади, організувати роботу з обліку дітей і підлітків на відповідних старостинських округах та надавати до 25серпня поточного року до Управління освіти Соледарської міської ради списки первинного обліку дітей і підлітків віком від 0 до 18 років, що зареєстровані за місцем проживання на території Соледарської міської територіальної громади, та дітей, яким до 01 вересня поточного року виповниться 5 років за поданою формою (додаток 3).

 

8.              Службі у справах дітей міської ради співпрацювати з  Бахмутським відділом поліції Головного Управління Національної поліції в Донецькій області для здійснення заходів відповідно до законодавства, пов’язаних із захистом прав дітей шкільного віку на здобуття повної загальної середньої освіти.

 

9.              Організаційне виконання рішення покласти на Управління освіти міської ради (Черняєва); відділ з реєстрації місця проживання фізичних осіб міської ради, службу у справах дітей міської ради, відділ охорони здоров’я міської ради, організаційний відділ міської ради, старост, які здійснюють повноваження на території старостинських округів Соледарської міської територіальної громади.

 

10.          Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Редченко С.М.

 

 

Міський голова                                                                            Є.Ю.Пластун

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                 рішення виконавчого    

                                                   комітету міської   ради     

                                                                                                        

                                                 __.07.2021 №

 

Додаток 1

 

 

ПОРЯДОК

ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів

на території Соледарської міської територіальної громади        

 

Вступ

Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади(далі – Порядок) визначає механізм обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Соледарської міської територіальної громади з урахуванням вимог законодавства в галузі освіти: Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про захист персональних даних», «Про інформацію», інших чинних нормативно-правових актів.

Цим Порядком визначаються функції органів, установ та організацій Соледарської міської територіальної громади з метою забезпечення реалізації прав дітей дошкільного віку на здобуття дошкільної освіти та забезпечення реалізації прав дітей шкільного віку на здобуття загальної середньої освіти. 

Терміни, що вживаються у цьому Порядку, визначаються в Законі України «Про освіту» та в Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України.

 

1.                                                   Організація ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку

 

          1.    Облік дітей дошкільного та шкільного віку ведеться у межах території Соледарської міської територіальної громади.

          2.  Управління освіти Соледарської міської ради (далі – Управління освіти):

а) організовує ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають чи перебувають на території Соледарської міської територіальної громади, шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них (на кожний рік окремо) (далі – реєстр);

б) призначає посадову особу, відповідальну за створення та постійне оновлення реєстру (далі – відповідальна особа).

        3. Відповідальна особа забезпечує:

а) внесення до реєстру персональних  даних дітей дошкільного та шкільного віку (далі – дані): прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дату народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форма навчання та належність до категорії осіб з особливими потребами;

б) видалення даних дитини шкільного віку з реєстру у випадку: досягнення повноліття, здобуття нею повної загальної середньої освіти, наявності письмово підтвердженої інформації про взяття її на облік (включення до реєстру) на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, її вибуття на постійне місце проживання за межі України (з припиненням здобуття загальної середньої освіти в Україні);

в) отримання, в установленому законодавством порядку, з метою оновлення реєстру, даних про дітей дошкільного та шкільного віку від: уповноважених органів (осіб відповідальних за ведення обліку дітей) інших адміністративно-територіальних одиниць, відділу з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради, служби у справах дітей Соледарської міської ради, відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради, організаційного відділу Соледарської  міської ради, старост, які здійснюють повноваження на території старостинських округів Соледарської міської територіальної громади,закладів дошкільної освіти,закладів загальної середньої освіти, професійно – технічних та вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, які забезпечують здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти;

  г) використання  для створення та оновлення реєстру отриманих даних, у тому числі з інших реєстрів або баз даних;

д) протягом 10 робочих днів з дня отримання даних здійснення їх обробку, звірку їх з даними реєстру та у разі потреби внесення до нього відповідних змін та доповнень.

Дані можуть також бути внесені до реєстру відповідно до письмової заяви батьків (одного з батьків, чи інших законних представників) дитини дошкільного та шкільного віку або її сканованої копії;

  е) у випадку, коли місце навчання (заклад освіти) дитини шкільного віку не встановлено, протягом 5 робочих днів з дня встановлення відповідного факту надання наявних в реєстрі даних до відповідного територіального органу Національної поліції України в Донецькій області та служби у справах дітей Соледарської  міської ради для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом права дитини на здобуття повної загальної середньої освіти;

є) складання і подання на підставі даних реєстру статистичного звіту про кількість дітей дошкільного та шкільного віку за формами та у порядку, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Залучення працівників закладів освіти до організації та ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку забороняється.

 

2.  Організація ведення обліку вихованців і  учнів

 

4. Облік вихованців і учнів ведуть заклади освіти. Заклади освіти подають, не пізніше 15 вересня,  відповідальній особі Управління освіти Соледарської міської ради дані всіх учнів, які до нього зараховані та дані про кількість вихованців, які відвідують заклад або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом.

5.  Заклади загальної середньої освіти:

      а) подають не пізніше 15 числа наступного місяця з дня зарахування учнів, які здобували повну загальну середню освіту в закладах  освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, їх дані уповноваженому органу або його структурному підрозділу адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташований заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту;

   б) невідкладно надають відповідному територіальному органу Національної поліції України в Донецькій області та службі у справах дітей Соледарської міської ради дані учнів, які не досягли повноліття і відсутні на навчальних заняттях протягом 10 днів поспіль з невідомих або без поважних причин для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття повної загальної середньої освіти;

   в) забезпечують зберігання в особовій справі учня протягом поточного навчального року відповідних медичних довідок закладів охорони здоров’я або письмових  пояснень батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що підтверджують причини відсутності учня на навчальних заняттях;

   г)  подають не пізніше 15 числа наступного місяця з дня переведення або вибуття учня дані про такого учня, у тому числі місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти, відповідальній особі Управління освіти Соледарської міської ради.

6. Під час переведення учня до іншого закладу освіти, з якого він переводиться, подаються:

    а) заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);

    б) письмове підтвердження або його сканована копія з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного учня.

7. Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до закладу освіти, з якого він вибуває, подаються:

   а) заява батьків (одного з батьків) учня чи інших його законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або заява учня (для повнолітніх учнів);

   б) копія або сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для учнів, які не досягли повноліття).

8. Заклади освіти ведуть відповідну документацію з обліку вихованців та учнів, передбачену діючим законодавством.

 

3. Контроль за веденням обліку дітей дошкільного та шкільного віку 

 

9. Контроль за веденням обліку дітей дошкільного та шкільного віку в частині реалізації Управлінням освіти повноважень, визначених цим Порядком, здійснює Державна служба якості освіти, її територіальні органи.

10. Контроль за веденням обліку вихованців та учнів закладами освіти здійснює відповідальна особа, призначена Управлінням освіти Соледарської міської ради.

 

 

 

В.о.начальника  Управління  освіти

Соледарської  міської ради                                                          Н.П.Черняєва

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                       Г.С.Галактіонова

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                 рішення виконавчого    

                                                   комітету міської   ради     

                                                                                                        

                                                 __.07.2021 №

                                                       

                                                                                             Додаток 2

 

Перелік  територій  обслуговування, 

які  закріплюються  за закладами  дошкільної та загальної середньої освіти, підпорядкованими Управлінню освіти Соледарської міської ради 

 

з/п

Назва навчального  закладу,

адреса

 Території  обслуговування

1

Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

с. Бахмутське

с.Підгородне

2

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 1 "Ромашка" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

3

Берестівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

с. Берестове

с.Виїмка, с.Нагірне, с.Спірне

4

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 2 "Золотий півник" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

5

Васюківська гімназія Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 18 років)

с. Васюківка

с.Бондарне, с.Пазено, с.Хромівка, с.Сакко, с.Ванцетті

6

Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

с.Володимирівка, с.Пилипчатине,

с.Стряпівка, с.Трипілля

7

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 4 "Золотий колосок" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

8

Міньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Соледарської міської ради  Донецької області (діти від 0 до 18 років)

с. Міньківка

с.Голубівка, с.Дубово-Василівка,

с.Оріхово-Василівка, с.Привілля

9

Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 18 років)

с. Никифорівка

с.Діброва, с.Липівка, с.Федорівка Друга

10

Парасковіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

с. Парасковіївка

с.Благодатне, с.Залізнянське

11

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 10 "Тополька" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

12

Роздолівська початкова школаСоледарської міської Донецької області (діти від 6 до 18 років)

с. Роздолівка

с.Федорівка, с. Краснополівка, с.Миколаївка

13

Роздолівська початкова школаСоледарської міської Донецької області (діти від 0 до 6 років)

с. Роздолівка

с. Краснополівка, с.Миколаївка

14

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)   № 12 «Веселка» Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

с. Федорівка

с. Сакко, с. Ванцетті

15

Соледарська  загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

м.Соледар.

Вулиці:

8-го Березня, Весняна, ВЧД ,Гагаріна, Гоголя, Дружби, Дачна, Енгельса, Загиблих Героїв, Залізнича, Зарічна, Зеленого,  Злагоди, Карпінського, Київська, Конституції, Кринична, Лермонтова, Лісна, Л.Толстого, Ликова, Маяковського,  Медова, Миру, Мічуріна,  Молодогвардійців, Набережна, Носова, Островського, Паризької Комуни, Паркова, Перемоги, Піонерська, Полковникова, Поштова, Пушкіна, Преображенська, Річна,  Світла, Соляників, Стадіонна, Суворова, Тіниста, Франко, Центральна,  Цілинників, Чапліна, Червоногвардійська, Чайковського, Черняхівського,  Чернишевського, Чкалова, Шахтарська, Щедра.

Провулки:

Гоголя, 8-го Березня,  Весняний, Тінистий, Краснофлотський, Льотчиків,  Мічуріна,  Миру, Польовий,  Поштовий, Танкістів.

16

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 8 "Червона квіточка" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

м.Соледар

Вулиці: Носова, Паризької Комуни, Піонерська, Полковникова,  Пушкіна, Шахтарська, Суворова, Чкалова, Загиблих героїв, Гоголя,Зеленого, Дружби, Лермонтова, Соляників, Преображенська, Лісна,

Провулки:

Гоголя, 8-го Березня, Тінистий, Краснофлотський

17

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 9 "Орлятко" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

м.Соледар

Вулиці: 8-го Березня, Чапліна, Поштова, Цілинників,  Набережна,Маяковського, Гагаріна, Л.Толстого, Світла, Червоногвардійська, Чернишевського, Островського, Карпінського, Київська, Злагоди, Тіниста, Конституції, Кринична, Паркова, Дачна, Ликова,

Провулки:

Льотчиків, Поштовий, Танкістів

18

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 11 «Дзвіночок» Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

м.Соледар

вулиці: ВЧД, Залізнича, Зарічна, Енгельса, Весняна, Річна, Мічуріна, Молодогвардійців, Перемоги, Центральна, Стадіонна, Франко, Медова, Миру, Чайковського, Черняхівського, Щедра

Провулки:

Мічуріна, Миру, Весняний, Польовий

19

Соледарська  загальноосвітня школа     І-ІІ ступенів №14 Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років)

м.Соледар.

 Вулиці:

Широка, Булавіна, Володарського, Вокзальна, Майстрова, Горького, Залевського, Молодіжна, Соледарська, Комарова, Лугова, Космонавтів, Короленка, Ломоносова, Металургів, П.Тичіни,  Пархоменка, Першотравнева, Сосюри, Спортивна,  Степна, Театральна,  Тельмана, Чапаєва, Сонячна, Червонофлотська, Шевченка, Шкільна

Провулки:

Вокзальний,  Соледарський, Чапаєва, Карла Лібнехта.

20

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 6 "Сонечко" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

21

Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області (діти від 6 до 18 років);

с.Яковлівка

с.Білогорівка, с.Василівка, с.Веселе, с.Липове

22

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 7 "Чебурашка" Соледарської міської ради Донецької області (діти від 0 до 6 років)

                  

                  

В.о.начальника  Управління  освіти

Соледарської  міської ради                                                          Н.П.Черняєва

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                       Г.С.Галактіонова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                 рішення виконавчого     

                                                   комітету міської   ради     

                                                                                                        

                                                                                          __.07.2021 №                                                        

                                                                                          

                                                            Додаток 3

 

Список

первинного обліку дітей і підлітків віком від 0 до 18 років,

що зареєстровані за місцем проживання на території Соледарської міської територіальної громади,

та дітей, яким до 01 вересня поточного року виповниться 5 років

 

№ з/п

ПІБ дитини

Дата народження дитини

Адреса, за якою зареєстрована дитина

Адреса фактичного проживання дитини

ПІБ одного з батьків

 

 

 

 

 

 

 

 

В.о.начальника  Управління  освіти

Соледарської  міської ради                                                          Н.П.Черняєва

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                       Г.С.Галактіонова

 

 

 

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на ЧЕРВЕНЬ  2021 року

 

1. Про стан висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

2. Про стан роботи  по запобіганню дитячій бездоглядності на території Соледарської міської територіальної громади у 2021 році.  

3. Про  затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року. 

4.Про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради.

5. Про зняття з розгляду питань.

6. Про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових  культур у 2021 році.

7.Про утворення та затвердження складу місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади в новій редакції;

8.Про затвердження  Положення місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади в новій редакції.

9. Про створення міждисциплінарної команди при виконавчому комітеті Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставин;

10.Про затвердження Положення про міждисциплінарну команду при виконавчому комітеті Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області для організації соціального захисту дітей , які перебувають у складних життєвих обставинах

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

__.06.2021  № _____

м.Соледар

 

Про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської  територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2021 році

 

З метою організованої, своєчасної та якісної підготовки сільськогосподарських підприємств Соледарської міської територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2021 році, відповідно до статей 19, 55 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні», підпунктів 8.1, 8.2, 8.9 пункту 8 Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексів України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04 грудня 2006 року № 730/770, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за                     № 313/13580,  Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської  територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради  від 24 лютого 2021 року № 8/4-100,  керуючись статтями 27, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію начальника відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Гульбасової О.О. про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської  територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2021 році взяти до відома.

 

2. Бахмутському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області (Межений) спільно з відділом з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова) рекомендувати забезпечити здійснення заходів щодо:

 

1)  інформування сільськогосподарських підприємств громади  щодо необхідності здійснення переїзду автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів транспортними засобами на гусеничному ходу для виконання сільськогосподарських робіт у місцях, встановлених власниками доріг, вулиць та залізничних переїздів відповідно до статті 29 Закону України «Про дорожній рух» та пунктів 11.7, 19.1, 20.6, 22.7, 26.2, 27.2, 27.3 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306;

2) оформлення дозволів на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові та габаритні параметри яких перевищують нормативні, відповідно до Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від                  18 січня 2001 року № 30.

 

3. Філії «Автодор № 3» ДП «Донецькоблавтодор» (Корольков) вжити заходів щодо приведення  ділянок доріг, на яких розташовані пересувні пункти габаритно – вагового контролю, у відповідності до розділу ІІ Вимог до облаштування та технічного оснащення пунктів габаритно – вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 28 липня 2016 року № 255, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2016 року за                     № 1171/29301, облаштування та технічне оснащення нових пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування, що прямують до підприємств, на території яких розташовані потужності для зберігання зерна.

 

4.  Філії «Автодор № 3» ДП «Донецькоблавтодор» (Корольков) разом з регіональною філією «Донецька залізниця»  АТ «Укрзалізниця» (Носулько) вжити заходів щодо створення на період проведення збиральних робіт безпечних умов пересування негабаритної сільськогосподарської техніки в місцях переїзду через залізничні колії, відповідно до пунктів 4.30, 4.31 Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 26 січня 2007 року № 54, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2007 року за № 162/13429 .

 

5. Управлінню фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  у Донецькій області (Луньов) відповідно до статті 29 Закону України «Про карантин рослин», забезпечити здійснення фітосанітарного контролю зерна та інших об’єктів регулювання, що вивозяться з карантинних зон.

 

6.  Відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова):

1)      забезпечити координацію заходів щодо підготовки сільськогосподарських підприємств громади до збирання врожаю ранніх зернових культур та зернобобових культур у 2021 році та здійснення комплексу польових робіт;

2)       організувати надання методичної допомоги сільськогосподарським товаровиробникам всіх форм власності під час підготовки до збирання врожаю ранніх зернових культур та зернобобових культур у 2021 році та здійснення осіннього комплексу польових робі;

3)       забезпечити здійснення організаційно – технологічних заходів щодо підготовки та організованого проведення осіннього комплексу польових робіт сільгосппідприємствами громади з урахуванням вимог науково – обґрунтованої системи землеробства, зокрема, сівби озимих культур на зерно під урожай 2022 року в обсягах не менше 35 % від загальної площі орних земель;

4)       забезпечити здійснення комплексу організаційно – технологічних заходів щодо збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2021 році та здійснення осіннього комплексу польових робіт;

5)       забезпечити надання до департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації інформації щодо очікуваних обсягів виробництва зерна врожаю 2021  року до   05 та 20 числа кожного місяця протягом липня – листопада   2021 року;

6)    забезпечити проведення, спільно з 8 Державним пожежно – рятувальним загоном Головного управління ДСНС України у Донецькій області (Нікулеско), організаційно – технічних заходів щодо недопущення виникнення загрози пожеж на зернових полях та в місцях зберігання сільськогосподарської продукції;

7)       вжити відповідних заходів щодо недопущення травмування та загибелі людей, створення необхідних соціально – побутових умов для робітників, зайнятих підготовкою до збирання врожаю 2021 року та під час проведення осіннього комплексу польових робі у 2021 році.

8)       забезпечити здійснення на території громади заходів, пов’язаних з недопущенням погіршення фітосанітарного стану сільськогосподарських угідь, локалізації та ліквідації карантинного бур’яну – амброзії полинолистої. зокремашляхом дискування полів після завершення збирання врожаю ранніх  зернових та зернобобових культур, застосування гербіцидів та низького скошування бур’янів.

 

7.       Координаційне виконання цього рішення покласти на відділ з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова).

 

Міський голова                                                                             Є.Ю.Пластун

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

03.06.2021 №

м.Соледар

 

Про висвітлення в засобах масової інформації виконавчих органів Соледарської міської   територіальної   громади

 

 Заслухавши інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, згідно з планом роботи виконавчих органів  Соледарської міської ради на 2 квартал 2021 року, затвердженого рішення виконавчого комітету від 12.03.2021 року №63,  керуючись статтями 30,32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1.Інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області взяти  до  відома.

 

      2.Визнати висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (Кучер)  задовільним.

 

      3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського  голови  з  гуманітарних  питань  та  соціальної  політики Редченко С. М.

 

 

Міський голова                                                                                  Є. Ю Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 03.06.2021  № 

 м. Соледар

Про   затвердження    плану роботи виконавчих  органів  Соледарської  міської  ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року

 

          Згідно з Регламентом виконавчих органів Соледарської міської ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету від 06.04.2017 року № 63, відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 2 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконкому від   12.03.2021 року  №63,  перспективного плану роботи виконавчих органів на 2021 рік, затвердженого рішенням виконкому від 05.11.2020 року № 214, керуючись статтею 52 Закону України від 21травня 1997 року № 280/97- ВР « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   

 ВИРІШИВ:

 

        1.Затвердити план роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року ( додається ).

 

        2. Координацію роботи щодо виконання  плану роботи виконавчих органів   міської   ради   на   3 квартал 2021 року покласти на загальний відділ   ( Черноусова).

       

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                                 Є.Ю. Пластун  

ДОДАТОК

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

03.06.2021 №

м. Соледар

Про зняття з розгляду  питань

 

 Розглянувши   службові  записки від 25.05.2021  року №1790/18-26       в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Сімейко Д.І. та від 27.05.2021 №1809/18-26 начальника відділу з питань правового забезпечення діяльності виконавчих органів юридичного управління Нікітіної М.С. про зняття з розгляду питань «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року» та «Про стан ведення договірної роботи виконавчими органами Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області»,  включених  до плану роботи виконавчих органів міської ради на 2 квартал  2021 року,  затвердженого рішенням виконавчого комітету від 12.03.2021 року  №63, керуючись статтями 40, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97- ВР « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради       

 ВИРІШИВ:

 

1. Зняти з розгляду питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року» та «Про стан ведення договірної роботи виконавчими органами Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                                    Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

03.06.2021 №  ______   

м. Соледар    

Про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради

Заслухавши інформацію головного спеціаліста з кадрової роботи відділу кадрового забезпечення Іщенко І.О. про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради, згідно з планом роботи виконавчих органів міської ради на 2 квартал 2021 року, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.03.2021 року №63, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

         Інформацію головного спеціаліста з кадрової роботи відділу кадрового забезпечення Іщенко І.О.про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради взяти до відома.

      

Міський голова                                                                                                                                                           Є.Ю.Пластун

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства

про службу в органахмісцевого самоврядування

посадовими особами виконавчих органів міської ради

Робота з кадрами у Соледарській міській раді Бахмутського району Донецької області ведеться головним спеціалістом та спеціалістом І категорії  з кадрової роботи відділу кадрового забезпечення.

Добір кадрів посадових осіб здійснюється відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та з врахуванням особливостей кожної посади. 

Спеціалісти відділу кадрового забезпечення здійснювали:  

організацію проведення конкурсів на заміщення вакантних посад (у звітному періоді було оголошено 18 конкурсів);   

проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо осіб, які були прийняті на посади, пов’язані із виконанням функцій місцевого самоврядування;

проведення перевірки відомостей щодо осіб, які претендували на зайняття посад, які передбачали зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посад з підвищеним корупційним ризиком (спеціальної перевірки);

збір облікових даних щодо прийнятих на роботу посадових осіб;

ознайомлення заново прийнятих на роботу працівників під розпис з правилами етичної поведінки, посадовими інструкціями;  

прийняття Присяги посадовими особами, які вперше зараховуються на посади;

підготовку розрахунків стажу служби в органах місцевого самоврядування для нарахування надбавки за вислугу років;

проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами міської ради  обов’язків і завдань за підсумками роботи за 2020 рік, затвердженої розпорядженням міського голови від 08.02.2021 № 36 ра; щорічної оцінки виконання посадовими особами (начальниками) самостійних управлінь та відділів Соледарської міської ради обов’язків і завдань за підсумками роботи за 2020 рік, затвердженої розпорядженням міського голови від 08.02.2021 № 37 ра, та аналіз стану її проведення, затверджений розпорядженнями міського голови від 15.03.2021 № 81, від 15.03.2021 № 82; 

антикорупційні заходи у діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради на 2020 рік, затверджені розпорядженням міського голови від 27.12.2019 № 323 р;  заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією, у Соледарській міській ради Бахмутського району Донецької області на 2021 рік затверджені розпорядженням міського голови від 30.03.2021 № 51 р;

організацію підвищення кваліфікації;

присвоєння рангів;

підготовку та формування кадрового резерву посадових осіб;

контроль за дотриманням законодавства  про посадових осіб місцевого самоврядування;

веде та складає табель використання робочого часу працівниками міської ради;

облік посадових осіб та своєчасне виконання змін в особову картку (форма П-2ДС);

організацію перегляду положень про виконавчі органи та посадових інструкцій;

Підвищили кваліфікацію 18 посадових осіб виконавчих органів міської ради.

Робота з кадровим резервомведеться відповідно до відповідно до статті 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2001 року № 1386 «Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування».

У звітному періоді пройшли стажування 6 посадових осіб виконавчих органів міської ради.

Присвоєння рангів здійснюється відповідно до статті 15 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 «Питання присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями».

Ведення особових справ здійснюється відповідно до Порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 22 березня 2016 року № 64.   

Ведення трудових книжок здійснюється відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерством юстиції України, Міністерством соціального захисту населення України від 17 серпня 1993 року № 110.  

Ведеться великий за обсягом документообіг відділом кадрового забезпечення.

Так, за 2020 рік було підготовлено 1086 розпоряджень з кадрових питань (460 розпоряджень з адміністративно-господарських питань, 90 розпоряджень з кадрових питань, 259 розпоряджень по щорічним відпусткам, 277 розпоряджень про відрядження працівників), 33 розпорядження з основної діяльності. Таким чином, за 2020 рік відділом кадрового забезпечення було підготовлено всього 1119 розпоряджень.

Із загальної кількості розпоряджень міського голови у 2021 році станом на 26 травня відділом кадрового забезпечення підготовлено розпоряджень: 185 розпоряджень з адміністративно-господарських питань, 60 розпоряджень з кадрових питань, 102 розпорядження по щорічним відпусткам, 44 розпорядження про відрядження працівників, 15 розпоряджень з основної діяльності. Разом – 406 розпоряджень.

Таким чином, кадрова робота посадовими особами виконавчих органів міської ради ведеться згідно законодавства України та у відповідності до посадових інструкцій працівників відділу кадрового забезпечення. 

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу кадрового забезпечення

                                          

 

 

І.О.Іщенко 

Керуючий справами виконавчого комітету

 

Г.С.Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

    .06.2021 №  
м. Соледар

 

Про затвердження Положення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Соледарської міської  територіальної громади

 

Розглянувши службову записку від 26.05.2021року № спеціаліста І категорії відділу з питань цивільного захисту , мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В. про затвердження Положення та складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської  територіальної громади,з метою вдосконалення роботи з питань техногенно-екологічної безпеки захисту населення і територій, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, а також координації на місцевому рівні комплексу робіт і заходів у цій сфері,  відповідно до пункту 3 частини третьої статті 6, частини другої статті  19 Кодексу цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року        № 5403 із змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року   №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», керуючись підпунктом 6 пункту «б» частини першої статті 33, частиною першою статті 52 Закону України від 21 травня 1997 року              № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.    Затвердити Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади, згідно з додатком 1.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 12.03. 2021 року № 53  «Про затвердження Положення та складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Соледарської  міської об'єднаної територіальної громади»

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на спеціаліста І категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В.

 

Міський голова                                                                                  Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

    .06.2021 №  
м. Соледар

 

Про утворення та затвердження складу місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади

Розглянувши службову записку від 26.05.2021року № спеціаліста І категорії відділу з питань цивільного захисту , мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В. про утворення та затвердження складу місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади,з метою вдосконалення роботи з питань техногенно-екологічної безпеки захисту населення і територій, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, а також координації на місцевому рівні комплексу робіт і заходів у цій сфері,  відповідно до пункту 3 частини третьої статті 6, частини другої статті  19 Кодексу цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року        № 5403 із змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року   №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», керуючись підпунктом 6 пункту «б» частини першої статті 33, частиною першою статті 52 Закону України від 21 травня 1997 року              № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Утворити та затвердити склад місцевої комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської територіальної громади, згідно з додатком 1.

 

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 12.03. 2021 року № 53  «Про затвердження Положення та складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Соледарської  міської об'єднаної територіальної громади»

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на спеціаліста І категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Толстих А.В.

 

 

Міський голова                                                                                  Є.Ю. Пластун

 

 

                                                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням виконавчого комітету міської ради

           .06.2021 №

Додаток 1

 

СКЛАД

місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської  територіальної громади.

 

 

Пластун  Євген Юрійович

 

Якушко Наталія Дмитріївна

-            міський голова, голова комісії;

 

-            заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії;

 

Толстих Артем Вадимович

 

-            спеціаліст І категорії з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, секретар комісії.

 

                                         Члени комісії:

 

Безкровний Віктор Іванович

 

 

Гончаров Сергій Володимирович

 

 

 

Гребеник Гелена Геліївна

 

Гульбасова Олена Олександрівна

 

-                начальник відділу охорони здоров’я;

 

-начальник управління  житлово-комунального господарства Соледарської міської ради;

 

-          секретар міської ради;

 

- начальник відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій;

 

Заверюха Сергій Григорович

-                 головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветиринарної медицини Бахмутського  управління Головного управління Держпродслужби в Донецькій області (за узгодженням);

 

 

Зибін Олексій Олександрович

 

-                начальник ДПРЧ-88 8 ДПРЗ ГУ ДСНС у Донецькій області     (за узгодженням);

 

Корецька Ольга Валеріївна

- спеціаліст І категорії з питань екології та природних ресурсів управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради;

 

Крайнюк Євген Сергійович

 

- начальник відділу з питань ЦЗ, ОНС, ТБ та МР Державного підприємства «Артемсіль» (за узгодженням);

 

Малашин Костянтин Дмитрович

 

- заступник генерального директора з охорони праці «Кнауф Гіпс Донбас» (за узгодженням);

 

Манжула Олександр Володимирович

- заступник завідуючого Бахмутської районної філії Державної установи «Донецькій обласний Лабораторний центр МОЗ України» (за узгодженням);

 

 

Редченко Світлана Миколаївна

- заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики;

 

Толмачов Денис Васильович

 

-                старший дільничний офіцер відділу поліції Бахмутського ГУ НП у Донецькій області     (за узгодженням);

 

Шикарева Наталя Геннадіївна

 -    спеціаліст І категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи.

 

 

Спеціаліст І категорії з питань                                               

цивільного захисту, мобілізаційної

та оборонної роботи                                                            А. В. Толстих    

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                     Г. С. Галактіонова

 

 

 

 

         2021 №

м.Соледар     

 

Про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення,  затвердженої рішенням виконавчого комітету від 05.04. 2018  № 61

 

          Розглянувши службову записку від  №  начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В., у зв’язку із кадровими змінами, керуючись  статтями 38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до складу постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення,  затвердженої рішенням виконавчого комітету від 05.04. 2018  № 61, а саме Додаток 1 «СКЛАД постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення» викласти в новій редакції.

  

2.  Організаційне виконання рішення покласти на Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                                  Є. Ю. Пластун

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

   

Рішення виконавчого                                      комітету міської ради

                                                                                                     .2021 №

                                                                 Додаток 1

 

 

СКЛАД

постійно діючої міжвідомчої комісії щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення

 

Якушко Наталія Дмитрівна

- заступник міського голови з питаньдіяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

 

Гончаров Сергій Володимирович

- начальник Управління житлово- комунального господарства Соледарської міської ради, заступник голови комісії;

 

Члени комісії :

 

Близнюк Костянтин Анатолійович

- інженер з охорони праці Соледарського комунального виробничого ремонтно-житлового підприємства «Ремонтник»;

 

Волошенко Михайло Васильович

- майстер дільниці енергослужби Бахмутських районних електричних мереж (за узгодженням);

 

Гончарова Ольга Іванівна

- начальник Соледарської дільниці

структурного підрозділу Артемівського управління по                                                                  газопостачанню та газифікації                                                                ПАТ «Донецькоблгаз» (за узгодженням);

 

 

Корецька Ольга Валеріївна

 

- спеціаліст І категорії з питань екології та природних ресурсів Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради

 

Педенко Марія Володимирівна

- економіст з тарифоутворення ТОВ «Бахмут-Енергія» (за узгодженням)

     

 

 

Начальник Управління  житлово-комунального

господарства  Соледарської міської ради                                   С. В. Гончаров

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                               Г. С. Галактіонова

 

   

Яндекс.Метрика